Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Holky, neposílejte prachy zlatokopům

Milena Doušková, 08.06.2019, Jak vidím…, Komentáře - 4

Na konec bych řekla jen jedno. Děvčata užívejte si života co to dá a když si poprvé chlap řekne o peníze, usmějte se, řekněte, že nejste blbá a jděte si lovit dál. Život je krátký a tak se bavte, a ne abyste oplakávaly prázdný účet.

Veliký podvod !!!
Všem s politováním oznamují , že naše láska skončila. Po dvou letech jsem zjistila, že manžel psal krásná slova i jiným ženám. V jeho 29 letech jsem byla jeho již pátá žena, kterou obral jen o peníze a dva roky tvrdil, že má zablokovaný účet….atd

Když jsem si přečetla tohle zklamání nevěděla jsem jestli se mám smát nebo nadávat, či plakat nad naivitou některých žen. Nechápu, proč mají ženy střední generace pocit, že zrovna tamten mladý cizinec se z jejich fotky na Face dostal úplně do kolen, zamiloval se a nechce žádnou jinou. Nechápu, proč věta jsem voják na misi a hledám ženu, kterou bych mohl milovat a vrátit se k ní z války, některé ženy tak zblbne. Už vůbec mi není jasné, že posílají na účet docela vysoké částky, jen aby se jim splnil sen a nějakém vztahu. Někdy si říkám, že naprosto ztratily soudnost.

Milé ženy, nezlobte se na mne, ale chce to stoupnout si před zrcadlo, pozorně se na sebe podívat a zeptat se – opravdu mne, 50-letou ženu zbožňuje 30-letý chlap? Když nebudete mít dost velký cit pro sebezachování mám jednu radu. Po pár dnech s pláčem sdělte svému vyvolenému, že nemáte na nájem a jestli by vám nemohl pomoci. Uvidíte, jak rychle zmizí z vašeho života a jak rychle si vám hodí do blokace. Pokud vám peníze s radostí pošle, tak to opravdu myslí dobře a klidně randěte jak vám líbí. Ovšem pokud začne s tím, že se peníze zasekly někde na cestě, utíkejte jak to jen jde a blokujte si ho pro změnu vy.

Oni totiž nejsou jen zlatokopky ženy, co se přisají na bohatého chlapa jako pijavice a nepustí a nepustí. Oni jsou totiž i zlatokopové a používají ještě rafinovanější způsoby jak vás obrat. Ženy si totiž nerady přiznávají věk a mají pocit, že chlap je musí milovat jen na ně koukne. Ne ženy, není to tak. Muži jsou na tom trochu lépe, protože mnohý 50-letý chlap je více sexy než mladí muži. Chlapů prostě věk sluší.

Na konec bych řekla jen jedno. Děvčata užívejte si života co to dá a když si poprvé chlap řekne o peníze, usmějte se, řekněte, že nejste blbá a jděte si lovit dál. Život je krátký a tak se bavte, a ne abyste oplakávaly prázdný účet.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

4 komentáře: “Holky, neposílejte prachy zlatokopům”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Přesně tak

  2. Petr napsal:

    No ono to funguje i obráceně. Když vidím ty přestárlé seladony, většinou z řad umělecké fronty s nastřeleným chmýřím na hlavě, po boku o čtyřicet let mladší manželku a přesvědčením, že je to ta pravá, která ho k smrti miluje a konto ji nezajímá, no tak mám smíšené pocity. Ale, dobře vám tak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist