Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Hele prezidente neurážej "Romy"

Milena Doušková, 12.10.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Je snad všem jasné, že přírodní zdroje jsou omezené a že to co probíhá je bitva o zdroje a o přežití. Dokonce chápu, že vyvolencům se hodí vybít bílou rasu které je inteligentní a vyměnit ji za magory, které budou moci ovládat pomocí víry. Pak přijdou na řadu i oni a zbudou zde jen vyvolení - ovšem to, co se vyvolili sami.

Topolánek se totálně zesměšnil tím, jak se pokusil napadnout Miloše Zemana kvůli cikánům.

„Sakra, Miloši, kdo Ti dal právo Romy takhle urážet,“ zaperlil Topolánek a má velkou podporu všech možných celebrit ze sféry politických lumpů, komediantských prospěchářských děvek, potažmo dalších neidentifikovatelných osob rozumu mdlého a povahy podivné.

Nechápu co je divného na větě, že za komunistů museli cikáni makat. Makat jsme museli všichni bez rozdílu a bylo to tak dobře. Říkalo se tomu právo na práci. Někomu to může znít jako hovadina, ale bylo dobře, že se makat muselo, jinak pěkně hačat do basy za příživu. To byl ten správný bič na lenochy, vyžírky a nemakačenka.

Souhlasím i s větou, že sociální dávky jsou pro stát břemenem. Navíc z nás mají tihle upíři dávek leda tak srandu. My prý makáme za pár tisícovek a oni si válejí prdel doma, rozmnožují se forem a my to všechno cvakáme. Ještě jsme si od nich vysloužili posměch a pokřik, makej gadžo ať mám prachy.

Zacházíme s nimi jako v rukavičkách a přitom by potřebovali pořádně přes hubu, sebrat dávky a co si nevyděláš to nemáš. Majorita si na sebe musí vydělat také sama, tak proč ne tahle minorita práce se štítící jak trefně napsal Miloš Zeman.

Co se jim má zakázat a všichni raději drží huby:

1. zakázat vybydlení bytů
2. zakázat vyhazování odpadků kdekoliv a kamkoliv
3. zakázat používání hrubého násilí
4. zakázat zneužívání sociálních dávek
5. zakázat neposílat vlastní děti do školy
6. zakázat válet si šunky místo práce

Naopak, co se jim má přikázat:

1. naučit vlastní děti chodit do školy
2. naučit se uklízet po sobě bordel
3. naučit se vycházet s většinou
4. naučit se pracovat jako za komunistů
5. naučit se používat kondom
6. naučit se, co si porodím, to si uživím

Být ministryně sociálních věcí, tak honem rychle uvedu v platnost zákon o rodině. Jedno dítě – přídavek, druhé dítě vyšší přídavek, třetí dítě ještě vyšší přídavek. Čtvrté dítě žádný přídavek a ještě sebrat ty co mají na ty předtím. Přesně tohle by mělo platit pro všechny země, protože tahle naše zeměkoule není nafukovací a kdybych se takhle nerozmnožili, nebyly by tak strašné problémy.

Je snad všem jasné, že přírodní zdroje jsou omezené a že to co probíhá je bitva o zdroje a o přežití. Dokonce chápu, že vyvolencům se hodí vybít bílou rasu které je inteligentní a vyměnit ji za magory, které budou moci ovládat pomocí víry. Pak přijdou na řadu i oni a zbudou zde jen vyvolení – ovšem to, co se vyvolili sami.

Lidé je jen na vás, komu budete naslouchat, věřit a co všechno jste ochotni udělat, aby vaše děti a vnoučata minul osud otroků ve vlastní zemi.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist