Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

František Ringo Čech o rozkradení naší republiky

Milena Doušková, 17.12.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Tak sedíme na rodné hroudě která nám už ani nepatří a ostatní se nám smějí, jak jsme se nechali rozkrást a jak jsme uvěřili jejich sladkým lžím o ráji na Západě. Mnozí už asi prohlédli, ale kam napsat pravdu? Kdo ji otiskne? Vynadají mi? A tak většina mlčí protože mají strach z bonzáků na netu. Tak jak vám teď je v této zemi?

https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI

https://pravdaovode.cz/wp-content/scripts/map2016/mapa012016.html#

************************************************************************

Doufám, že si pořádně poslechnete Ringa a pořádně prostudujete mapu vody. Jsem moc ráda, že Moravané nejsou tak hloupí – Kromě Brna – a neprodali svoji vodu těm úžasným kamarádům na Západě. Za komunistů se budovaly továrny, stavěly byty, pomáhalo mladým rodinám. Továrny se rozprodali, někteří spí pod mostem a mladé rodiny se bojí mít děti aby je vůbec uživily.

Vy, co tak obdivujete Západ. Řekli jste si někdy kdo a co to je? Je to o penězích jako vždy. Oni nás nemilovali, oni se chystali jako supi nás vyžrat až do morku kostí a to se jim skvěle podařilo, za mohutné pomoci OF a ODS. Snad si alespoň pamatujete ty, co tyhle strany ovládali a vesele kradli.

OF – Prvním neformálním lídrem hnutí byl Václav Havel, jediným předsedou OF byl ale v říjnu 1990 zvolen Václav Klaus, který se později stal předsedou ODS. Jako hlavní lídr Václav Havel. Díky přípravám na jeho zvolení prezidentem ČSSR přebírá 14. prosince 1989 tuto úlohu právník Petr Pithart. Ostatní včas vzali roha. Napakovali se a věděli, že je lepší mlaskat potichu. Ne tak Havel se svým kamarádem Bakalou. Bakala si nakradl na hornících co se dalo a za odměnu postavil Havlovi knihovnu. No neudělej takový kšeft.

Pak se nám OF nějak nehodilo do krámu a vznikly strany dvě ODS a ODA – která se rozpadla.

ODS – Jejím zakladatelem a předsedou do roku 2002 byl Václav Klaus, následně zvolený prezidentem. Druhým předsedou v období 2002–2010 byl Mirek Topolánek, který v letech 2006–2009 vykonával i funkci předsedy vlády. V roce 2010 byl zvolen třetím předsedou strany Petr Nečas, kterého roku 2014 vystřídal Petr Fiala. Samá úžasná jména a za jejich účinkování ve vládě, jsme přišly úplně o všechno.

************************************************************************

Tak mi někdo napsal do zprávy, jestli si myslím, že jsme vlastenci. Jmenovat ho nebudu, protože by mu to mohlo být nepříjemné. Navíc jsem zvyklá psát sama za sebe, protože když někdo vynadá mně, jsem na to přece jen zvyklá:-))

Mili zdravim. Myslite, ze jsme hrdy narod a slo by neco podobneho treba na Vaclavaku?

Гимн Российской Федерации. Мы гордимся тобой! Оцените исполнение от 1 до 10
Made in Russiа

Ne, nejsme hrdý národ. Byli a už nejsme. Mladé to nemá kdo naučit. Hrdosti a lásce mne naučil dědeček. Osobně bych řekla, že hrdost mají Moravané a Slováci. Už skoro nikdo ani nečte, každý si dělá stránky a pak otravuje abychom je lajkovali. Posílají se řetězovky jak ve škole. Nikdo se nestará co bude, hlavně že má flákotu na talíře a konzumní Vánoce. Proto už píšu tak málo a zabývám se výrobou panenek, to  má aspoň nějaký smysl.

Mě už nebaví chodit kolem horké kaše a balit svoje věty do snesitelné formy. Ne, jsme sebranka a boží zákon „Miluj bližního svého jako sama sebe“, je nám skoro všem u pr.ele. Nebo se sami tak nenávidíme za to, jací jsme zbabělci a sr.či starající se o plné břicho, lepší dovolenou než má soused, televizi přes celou zeď a pak svorně nadávat, jak v ní ho.no je a jak se tam, lže.Pak jasně nemáte lásku ani pro ostatní. Pro ty mám jednoduchou radu. Ona se ta bedna dá vypnout a můžete vypadnout do lesa nadýchat se vzduchu, vyčistit mozek a vzpomenout si, co to být vlastenec a mít rád sebe a ostatní.

Dříve jsem aspoň mohla číst na Fejzu, ale ten se mění k nepoznání a musím říct, že k horšímu:

 • označte moji stránku že se vám líbí
 • dejte hlas mému psovi
 • olajkujte mou zahrádku
 • dejte mi laj, dejte mi lajk…………..
 • vidíte jak je tlustá…fůůůj já bleju
 • rasista
 • sadista
 • blbec
 • negramota
 • fůj důchodce……….už by měli vychcípat
 • fůj, voliči Zemana…už by měli chcípnou o ni i se Zemanem

Ale dál dřepí u monitoru a čumí na to co se jim hnusí. Víte co je úžasné? Jak olajkují článek, ale když se zeptáte co v něm je, vědí z něj akorát tak nadpis a pak už jen dutá hlava – ta jejich.

Něco k té hrdosti

Víte, té nás musí někdo naučit. Rodina, škola, přátelé. Jak má být tento národ hrdý, když se všude lže. Za totáče se doma říkalo něco jiného než venku, děti se upozorňovali, že o tom nesmí nikde mluvit. Vědomě se učily lhát. Tomu jsem se vyhnula, protože můj dědeček tohle nenáviděl a vždycky mi říkal:

“ Milka moja, len sa ty neboj a hovor ako ti rozum káže. Nech ostatný hovoria lož, ty vždy rozprávaj pravdu. Maj rada našu zem, lebo ta nás živí a to je ta istota.“

Ve zkratce, co mě učil děda. Moje učitelka dějepisu dbala na to, abychom znali naše i cizí dějiny. Uměla nás zaujmout tak, že dějiny jsou můj koníček. Vím, že kdo je nezná, nemůže rozumět ani tomu, co se děje teď. Když poslouchám ankety s mladými lidmi na téma naší historii a zjišťuji tu nehoráznou tupost, tak nevím jestli mám plakat, nebo se smát. Oni neznají ani naše 20-století a to považuji za nejhorší, co mohlo této zemi stát.

Tak sedíme na rodné hroudě která nám už ani nepatří a ostatní se nám smějí, jak jsme se nechali rozkrást a jak jsme uvěřili jejich sladkým lžím o ráji na Západě. Mnozí už asi prohlédli, ale kam napsat pravdu? Kdo ji otiskne? Vynadají mi? A tak většina mlčí protože mají strach z bonzáků na netu. Tak jak vám teď je v této zemi?

 • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist