Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Fejspráskači

Milena Doušková, 01.10.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Kdopak mne asi napráskal? Takových zmetků je hodně a já to raději vědět nechci. Tím chci jen říct, že síť se jmenuje sociální a měli bychom tam psát beze strachu a vyměňovat si názory s lidmi a ne se bát které svině člověka zase napráská a bude to dělat tak dlouho, dokud člověku neznechutí život a vzbudí v něm nedůvěru trvalou a neměnnou.

Fejspráskači

Kdopak mne asi napráskal? Takových zmetků je hodně a já to raději vědět nechci. Tím chci jen říct, že síť se jmenuje sociální a měli bychom tam psát beze strachu a vyměňovat si názory s lidmi a ne se bát které svině člověka zase napráská a bude to dělat tak dlouho, dokud člověku neznechutí život a vzbudí v něm nedůvěru trvalou a neměnnou.

Psát v dnešní dobu pravdu je jen pro lidi s pevnými nervy a vědomím, že si člověk ponese nemilé následky. Nejlepší je nechat si to na stará kolena kdy je vám fuk co si kdo myslí, nebo že skončíte i soudu, nebo po vás někdo z potrefených hodí cihlu.

Nejlépe je být hloupý, volit vyhulené piráty jako pražská mládež a kašlat na školu, učitele, rodiče, právo, morálku a i vybodnout se i na kapku slušnosti která dělá člověka člověkem. Když poslouchám vědomosti dnešní mládeže o naší historii chce se mi plakat. Kde je chyba? V nich? V osnovách? V učitelích? Já nevím. Vím jen to, že se za ně stydím protože by měli znát slova mistra Jana Huse:

Věř pravdě a braň pravdu

V začátcích jsem byla mladá a naivní a říkala jsem si, že ve svobodné demokracii mi nemá co kdo zavírat pusu a že mohu konečně psát a říkat co si myslím. I když jsem tušila, že není vše jak má být, doufala jsem, že se mýlím. No, nemýlila jsem se a události nabraly obrátky a já se ocitla na indexu exotů, co by měli držet hubu a krok, jinak si to s ním vyřídí všichni ti tajemní trollové co se opírali do všech, kteří neměli stejné názory a hodnoty jako oni.

Před několika dny jsem dostala na sítě Face další BAN ma 30 dní. Je to docela komické, protože onu fotografii co jsem zveřejnila sdílelo x lidí a nic se nestalo. Ovšem já dostala od Face varování z rasismu a měsíční kriminál. Fotografie je část naší historii a já bych si nikdy nedovolila napsat či zveřejnit něco, co není pravda. Prostě to tak byli a cikáni měli do spoustu vesnic a měst zákaz vstupu. Jenže, proč ukazovat na historii cikánů, když dnes se snaží každý politik vylíčit tuhle minoritu jako utiskovanou část v naší vlasti. Já si to nemyslím, protože je mám za vyžírky, které neustále živíme a jako odměnu za to posloucháme jací jsme rasisté a zmetci, když jim chudákům nechceme pomáhat. Takže naposledy a jasně. Nechci platit na děcka holek co se po škole nechají zbouchnout a pak rodí a rodí a my je živíme a živíme a přesto jsme pro ně gadžovské kurvy.
Jako důkaz opisy z Face.

Článek za který jsem se stala exotem a byla vyhozena z Blogu na IDnes:

Tak jsem se včera zaposlouchala do slovenského videa o cikánech a mohu s klidným svědomím říct, že se mi chvílemi dělalo špatně a někdy i úzko na duši. Ani jsem nevěděla, že je v Evropě 15 000 000 cikánů. Na tom ovšem není nic špatného. Co je na tom zlého je to, že se množí jako myši. Průměrný počet potomků na jednu rodinu je osm dětí. Oni nás prostě umlátí svými potomky, ale to jim je napřed musíme vychovat do té doby, než budou dospělý. Pak si je milostivě vezmou k sobě a naučí je to, co jsme v nich chtěli potlačit. Sklon k násilí, zlodějně, lenosti a žití na cizí úkor.

My jim totiž sloužíme jako takové pitomé inkubátory. Soudržnost cikánů, jak se s ní neustále na nás gadže vytahují, je dávno někde v sedince. Odkládají svoje děti do kojeneckých ústavů a pak do domovů a jsou rádi, že se o ně pitomí gadžové postarají, tak jak mají. Nejlepší je, když je vytáhnout z domova hned v patnácti, aby je stačili naučit jejich řemeslu.

Krádežím, rvačkách, sprostotě a neskutečné drzosti si vymáhat na nás všelijaké úlevy.

Stačilo mi vyjádření jednoho cikánského tatíka. Dvaadvacet dětí se čtyřmi ženami. Ani nevěděl jak se jeho jmenují a taky si nebyl jistý počtem. Na otázku, zda jich chtěl tolik, čučel jak negramota a pak z něj vylezlo, no stalo se. No pokud je většina cikánů takových, tak potěš nás Bůh. Pak tam byla žena, povila osmnáct dětí, ale co s nimi je, ji evidentně netrápilo. Nacpala je do domovů a pak se jí narodila ještě dcera a tu má u sebe. Co to proboha je za lidi a co vlastně uznávají. Kmenoví vůdci už neexistují a žít normálně se nenaučili nikdy. Prostě jim chybí v mozku něco, co by je naučilo se učit a ukázat, že v tom mozku mají i něco jiného než množení, kradení a mlácení.

Cikánské dívky začnou rodit hned jak jsou toho schopné a vůbec jim nevadí, že jsou neustále těhotné. Aspoň si prý užijí. Děti jim vychováme my a oni si žijí jako zvířata. Při pohledu na jejich životní prostředí se mi udělalo docela nevolno. Tak nežijí ani černoši v těch svých slaměných chýších. Oni tam mají kolem nich totiž pořádek. Zrovna tak slumy třeba v Indii. I tam se snaží o určitou kulturu. Bohužel u cikánů jsem zaznamenala jen bordel, kálení na ulici. Nemají ani kapku studu. Bílí se jich bojí čím dál víc a bodejť by ne, když jeden rumunský cikán zabil devatenáctiletého hocha a ospravedlnil se tím, že si ho spletl se psem. Zavřela bych ho až by zčernal ještě víc.

No a proč to píši? Slováci se docela naštvali a budou měnit svoji politiku vůči cikánům a pro nás to bude mít velký dopad. Oni totiž slyšeli, že u českých gadžů je ráj a tak se nám budou hromadně stěhovat k nám. Svým způsobem mají pravdu, protože naši politici jim neustále ustupují a lezou do pozadí. Chápu, že nechtějí žádné vzbouření, ale na čí úkor to dělají? No na úkor majority. Jsme diskriminovaní minoritou a nic se s tím nedělá a nejspíše ani nebude. Třeba čekají, že nás místo žlutých nás umlátí čepicemi právě tohle nezařaditelné plemeno.

Je jen jedna cesta, nedovolit stěhování cizích cikánů na naše území a ty cikány co máme, vystěhovat po dvou rodinách po celé naší zemi. Pak budou nuceni žít jako my. Dokud jim dovolíme žít pohromadě, nic se nezlepší, ale zhorší a ví to každý kromě těch, co by se o to měli starat. Cikánská otázka je velmi palčivá a balová. Pro mne je největší ukazatel to, že lidé obcházejí cikánské hloučky obloukem. Proč asi? Bojí se a já je obcházím taky. Nepotřebuji slyšet slova, jako dej mi cigaretu a když řeknu, že nekouřím dozvím se. že jsem bílá svině ať táhnu, nebo dostanu přes hubu.

Pokud politici neudělají honem rychle něco, co zvrátí tento vývoj, nesmí se divit, že skončí krvavě. Nejsme ovce, abyste nás vedli na porážku a my drželi. Jednou se naštveme tak, že cikánům bude tahle země hodně malá. Zatím je to jen varování, ale vše spěje k tomu, že budu mít bohužel pravdu.

To je pane vejvar
Cikáni jsou učenliví tehdy když chtějí. Naposledy pochopili, že pěstounská péče je zlatý důl. Cikánská mamina se zřekne dětí a její máma – babička dětí – se jich ujme a má je v péči pěstounské. To je pane vejvar. Děti hezky uživí celou povedou rodinku a my to společně zaplatíme.

Měsíční odměna: Klasická pěstounská péče

8000 Kč, když pečuje o jedno dítě
12 000 Kč, když pečuje o dvě děti
20 000 Kč, když pečuje o tři a více dětí
20 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV; za každé další dítě svěřené do péče se pak odměna zvyšuje o 4000 Kč

Měsíční odměna: Profesionální pěstounská péče

20 000 Kč dostává každý člověk zařazený v evidenci profesionálních pěstounů, bez ohledu na počet dětí, o které pečuje; částka se vyplácí i když u sebe pžádné dítě nemá
24 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV

Když je pěstounovi zařazenému v evidenci svěřené ještě další dítě do jiného typu péče – například do klasické pěstounské péče – zvyšuje se za každé takové dítě odměna o 4000 Kč.

P.S. Ano, jsem hodně tvrdá a svět někdy vidím horší než možná je, ale píšu tak jak to vidím. Pro všechny – znám i velmi slušné a pracovité cikány – ale nemohu za to, že je jich tak málo. Lituji, že odnášejí vše zlé i za ně, ale pokud si nepomohou oni sami mezi sebou, nevytvoří si inteligenci, tak náprava je nemožná.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist