Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Europoslanec KDU-ČSL Zdechovský žaluje na Česko v Bruselu kvůli zdanění církví

Milena Doušková, 01.08.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Tak. Já se pořád musím učit, divit, žasnout a naštvat se. Tak Zdechovslý, který má sloužit našemu lidu a naší zemi, chce poslat podnět Evropské komisi, aby se koukla, jestli Česká republika neporušuje principy právního státu. No co tohle má znamenat? Je tu pro nás, nebo pro EU?

Poslanecká sněmovna se v dubnu rozhodla, že církve mají platit daň z náhrad od státu. Senátoři sice označovali zdanění náhrad za protiústavní, většinu poslanců ale nepřesvědčili. Pro bylo 114 ze 181 přítomných poslanců, proti jich bylo 57. Lidovci se nevzdali, jak by taky mohli, když jsou posluhovači černoprdelníků. Sehnali si podpisy 42 senátorů pod stížnost proti zdanění náhrad za restituce. Už stačí jen předhodit chutnou kost EU rukou lidoveckého europoslanece Tomáše Zdechovského a dodal.

„Právníci, kteří pro mne podnět i právní rozbory vypracovali, pevně věří, že se Evropská komise mým podnětem zabývat bude.“

Jak je možné, že nás zastupují různé kreatury, které jsou proti národu. Nebo se dá říct, kdo dostane moc, kašle se na svoji vlast a zpívá píseň toho, kdo ho platí a na následky nehledí? Jenže oni zapomínají, že je platíme my, že to jsme my komu mají sloužit, a že to jsme my koho nevýslovně tihle patolízalové serou.

Lidé, co myslíte. Jak dlouho se to dá vydržet a nezbláznit se. Už je půlka národa na antidepresivech, léčebny praskají ve švech a bude hůř. Psychologové se shodují na tom, a tentokrát s nimi souhlasím, že tahle doba ničí lidské duše. Co je to za život, když se nedá věřit vlastním lidem a když se ve vlastní zemi nedá svobodně dýchat. Přemýšlejte a braňte se.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist