Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Doležel je šul.n

Milena Doušková, 21.04.2018, Jak vidím…, Komentáře - 2

Staří dementní lidé volí Zemana s Okamurou. Proč mají volební právo? ptá se novinář, který se převlékl za šul.na s kondomem a navíc nazval v roce 2013 Zemanovi voliče ču.ákama. Tak tento šul.n se pořád podivuje nad tím, kdo volí arogantního a pomstychtivého Zemana.

Docela si pochvaloval, že v této době je docela snadná se převléct za šul.na, protože prý žijeme v tržní realitě. To asi znamená, že se dá sehnat všechno. Tak tento kostýmek ho přišel na 1 400,-Kč. Udělal by líp, kdyby tu částku dal někomu potřebnému, protože pan Doležel žádnou masku nepotřebuje. I bez ní lze snadno identifikovat opravdového, nefalšovaného šul.na.

Nevím, proč si tento adolescent bere do držky starší osoby, protože byť rozumem blboučké dítě, věkem přezrálý muž.Tak by měl držet hubu a nebo nejít volit jako první, když je prý známo, že ve stáří člověka občas opouští rozum. Jinak bychom prý nemohli volit Zemana a Okamuru. Jak tak koukám, zloději z ODS a TOPky mu nevadí. S piráty drží basu a před volbami si práskne mařenu a pak volí. Asi má v hlavě pořádný bordel.

Proč mají dementní senioři zachované volební právo? To je ale debilní otázka. Dementní osoby jsou většinou v ústavech nebo pod dohledem a je jim někdy odebrána svéprávnost. Pokud jim zůstane, mají jiné starosti, než se chodit k volbám. Je neuplatíte pár stovkama jako bezdomovce a nepřizpůsobivé občany. Já bych se raději zeptala, proč se může volit pod vlivem alkoholu nebo drog. To mně teda fakt zajímá.

Jedno je jisté, než se Doležal začne navážet do obyčejných lidí, měl by si uklidit sám v sobě a přemýšlet, než něco vypustí z huby. Hodně z nás má totiž těch urážek od různých prapodivných osob už fakt dost.

2 komentáře: “Doležel je šul.n”

  1. Balhárek Ivan napsal:

    k volbám bych dodal – povinné a veřejné. A bylo by s manipulací konec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist