Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Diskriminace tu vládne, ale koho tu diskriminují?

Milena Doušková, 10.08.2017, Jak vidím…, Komentáře - 0

Tohle jede už od té doby, co se u nás pěstounská péče uzákonila. Je to šolich jako hrom. Ale uznejte, proč to nedělat, když to jde a ještě dostanou pořádné balík za to, co by stejně dělali. Cikáni žijí pohromadě a společně se starají o děti. Tedy, pokud je to běžná cikánské rodina.

Mně tak baví když čtu různé postřehy o cikánech, protože o tom problému který se teď řeší, píšu roky, a jsem za to neustále trestána. Třeba zrovna tento příspěvek o pěstounské péči, který teď koluje po mejlech a ne aby ho lidé zveřejnili a poukázali na to, co se v klidu děje v této problematice. Že by vládl strach napsat vše, co si myslí? Asi to nikomu nevadí, když s tím nejdou na povrch.

Citace:

„Dneska mi konečně řekli, jak se o sebe umí postarat naši
spoluobčané z Janova a z Chánova. Protože dostávají stravenky, tak
už se o své děti „nemohou tak dobře starat“, a musí je svěřit do
pěstounské péče – svým rodičům! Kdo má známého na soudě v Mostě,
může si ověřit, kolik žádostí o pěstounskou péči už sepsali (a kolik
jich asi ještě sepíšou). Celá finta je v tom, že o děti se jakoby „stará“ bába coby „pěstounka“ a bere na každého vnoučka od státu 6 000 Kč měsíčně (na 4 děti = 24.000,- Kč). O tyhle korunky se s mladými rozdělí a mají se zase dobře. Nevěříte? Protože to je ze zdrojů od soudu, tak to asi pravda bude.“

Tohle jede už od té doby, co se u nás pěstounská péče uzákonila. Je to šolich jako hrom. Ale uznejte, proč to nedělat, když to jde a ještě dostanou pořádné balík za to, co by stejně dělali. Cikáni žijí pohromadě a společně se starají o děti. Tedy, pokud je to běžná cikánské rodina. Ty neběžné je mají v dětských domovech, počkají až jsou plnoletí a pak si je vezmou domů. Předpokládám že tento trend se ale blíží ke konci, protože pěstounství je daleko lepší. Proč to nedělá majorita? Protože je hloupá, má skrupule a navíc se kouká na to, co by na to řekli lidé. To cikáni neřeší, protože mají majoritu u zadku. a dělají si jen to co chtějí. Majorita se nechala svázat a ovládat hrstkou magorů, co schvaluje debilní zákony jak na běžícím páse.

Další zábava mne čekala u vyjádření slovenského, cikánského mladíka, nad kterým se všichni pozastavují, nadávají, ale on má pravdu. Proč by makal, když nemusí a když mu majorita zajistí život bez práce. Podle kluka jsou bílí odkázání k práci aby zabezpečili dost peněz i pro něho a on si sedí doma, baští řízky a ti pracující pitomci jsou rádi, že mají na polévku. Ono totiž dnes platí že bez práce jsou koláče a s prací koláče nejsou. Že je to nějaké divné pořekadlo? Ano je, naruby jako vše, co se teď děje.

Dnes více jako jindy platí, JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ, TAKOVÝ TO MÁŠ.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist