Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Čím větší porucha mozku a porucha sexuální orientace, tím lepší startovací dráha pro politiky

Milena Doušková, 11.05.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Ano jsme depresivní a může za za to i vládnoucí špička složená z psychopatů a lumpů. Tak bych si asi měla dát z Hamáčkem a Kalouskem frťana a pozvat k tomu Bartoše ať mi dá mařenu. Třeba pak nebudu mít deprese, ale budu vychechtaná a dám se s nimi na politiku, protože namazané a zhulené Douškové bude fuk, jak se mají ostatní. Být střízlivá je fakt nářez.

Čím větší porucha mozku a porucha sexuální orientace, tím je to lepší jako startovací dráha pro politiky, profesory i různé „VIPky“
Čím větší ochlasta a hulič mařeny i brka, tím má větší úspěch.
Pokud máte pocit, že je v naší zemi vše normální, tak nejste normální vy.
Vadí mi a přijde na hlavu postavené, že si kde kdo otírá hubu o prezidenta a přitom má v hubě mařenu.
Vadí mi jak ochlastové ukazují prstem na prezidenta a mají v těle místo krve alkohol.
Vadí mi, že nám o morálce káže pornoherec i IQ telete a to ubližuji teleti.
Vadí mi, když na politické scéně ječí každý o zloději a přitom má máslo na hlavě. Pokud se tam najde někdo slušný, určitě dostane žaludeční vředy a prchne, protože mezi hovady se pracovat nedá.
Vadí mi kamenování vlastenců těmi, co nás rozprodali a dál nás prodavají bankéřům a politikům ze západu.
Vadí mi, že někdo má holou prdel a jiný se.e do zlatého hajzlíku.
Vadí mi, že z jednoho stolu se sype jídlo do popelnic a na druhé straně jsou děti co jí u kontejneru a ve škole nemají na oběd.
Vadí mi lhaní vlastním občanům, to znamená těm, co je živí svou prací. Ono totiž všechno stojí na vytváření prodejného produktu a to nám státní správa nedělá. Jen roste, mohutní, bobtná a dělníci se mohou udřít a je jim to prd platné.
Vadí mi toho daleko víc, ale co je na tom nejhorší? Tihle politici, zloději, bankéři, obchodníci, podnikatelé z nás dělají hromádku nervů, lidé dostávají deprese a nebaví je život. Roste spotřeba antidepresiv a psychofarmak a to fakt není normální.
—–

V poslední době se ze sdělovacích prostředků dovídáme, že spotřeba antidepresiv v České republice je abnormálně vysoká a že dále rychle narůstá.

„Češi loni spolykali 6,5 milionu balení antidepresiv, což je skoro třikrát více než před deseti lety. Počty prvních návštěv u psychiatrů vzrostly dokonce o stovky procent. Specialisté s lehkou nadsázkou říkají, že řada z nás se duševního. Pokud jde o duševní zdraví české populace, lékařské statistiky zrovna neoplývají optimismem. Počty lidí, kteří poprvé zaklepají na dveře psychiatrické ordinace, během deseti let vzrostly o několik set procent. Podle údajů Ústavu zdravotních informací a statistiky vzrostl za posledních dvacet let počet prvních návštěv pacientů s afektivními poruchami, kam spadá i deprese, o těžko uvěřitelných 293 %. Počet nemocných, kteří poprvé přijdou s některou z neurotických poruch, ke kterým patří různé úzkosti a fobie, se za stejné období zvýšil o 226 %. Ale ani takto vysoká čísla ještě neznamenají, že to s námi jde po psychické stránce rychle z kopce.“

—–

Nevím, čemu se neustále diví. Ten obrovský tlak na člověka stále roste a roste. Život býval jednodušší, klidnější. To se vše změnilo a za dobu 30 let co jsme spočinuli v láskyplné náruči něžného Západu se nás stále více hroutí. Honba za penězi, požitky, za uvědomění si svojí vlastní sexuální orientace zodpovězení si otázky, jsem holka nebo kluk, nebo dokonce nějaké zvíře? Člověk jen zírá jen si lidé nechávají dělat rohy, řezat jazyk na vzhled hadí. Cpát si implantáty na všechna možná místa včetně zadku a vyzdobit to kruhy, které dříve zdobily jen býky k lehčímu ovládání.

Ano jsme depresivní a může za za to i vládnoucí špička složená z psychopatů a lumpů. Tak bych si asi měla dát z Hamáčkem a Kalouskem frťana a pozvat k tomu Bartoše ať mi dá mařenu. Třeba pak nebudu mít deprese, ale budu vychechtaná a dám se s nimi na politiku, protože namazané a zhulené Douškové bude fuk, jak se mají ostatní. Být střízlivá je fakt nářez.

  • Autor/ři textu: Doušková
  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist