Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Český volič má smysl pro srandu

Milena Doušková, 07.10.2019, Jak vidím…, Komentáře - 2

Nedávno jsem se s chutí zasmála. Na síti někdo vznesl dotaz, koho si umíme představit jako prezidenta. Návrh jedné paní na Ivana Bartoše způsobil, že jsem málem zkolabovala po pekelném záchvatu smíchu. Představila jsem si ho, jak sedí na hradě s dredama na hlavě, za uchem mařenu a na sobě plášť od Keanu Reevese z Matrixu a pronáší svých typickým chraplákem, jak to pod jeho vládnou všechno zvládneme. 

Už jsme měli prezidenta, jehož největším koníčkem byl chlast a sex a po hradě se mu proháněla Štěpánová na koloběžce. Lhal kudy chodil. Jeho heslo láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí od něj fakt seděla. Jeho jménem tu bují boj, který hrozí přejít v pořádný průšvih.

Pak nás reprezentoval prezident co miluje pera, hlavně ty cizí končící v jeho kapse. Možná proto omilostnil všechny korupčníky a zloděje a to ve velkém. Na co troškařit. Tohle je věc kterou bychom neměli nikdy odpustit. Tím nemyslím pero, ale milost darebákům.

Pak udělali poslanci chybu, která je straší i ve snu. Dovolili lidu českému skoro „negramotnému“ volit si prezidenta sami. To byla jejich chvíle. Nikdo z nich nezapomněl na Sobotkův podraz na Zemana a volba byla naprosto jasná. Bude to Zeman. Pánové poslanci a senátoři měli pocit, že ovládají naše mozky a že když nám předhodí „modrou“ krev jako praseti kost, skočíme po ni a a oni budou zase v pohodě krást a rozprodávat naši zemi. Kdepak, pan kníže může působit jako magnet na celebritky všeho druhu, politiky jemu podobného ražení, ale nikdy nezapůsobí kladně na obyčejné lidi v této zemi. Naopak, čím více budou politici někoho propagovat, tím více lidí bude naprosto proti. Vždy budou chtít pravý opak. Ptáte se proč? Jsou poučeni a vědí, že od vás nemohou čekat nic dobrého.

Stejné je to s politickými stranami. Kdo je zklamal, už je chvostě a nevypadli jen proto, že je volí bohatá Praha a lidé, kterým tento stav naprosto vyhovuje. Proč si myslíte, že lidé volí Ano. Že by od nich čekali zázrak? Ale kdepak. Jen vědí, že koho nenávidí členové ODS, TOPky, Pirátů, Stanu a dalších pidistran, tak to je pro ně jediná šance, jak je nepustit k lizu a to za každou cenu.

Čím víc budou špinit Zemana a Babiše, tím více lidí je bude držet u vesla. Tohle je český člověk, kterému by chtěli rozkazovat a řídit jejich životy.

2 komentáře: “Český volič má smysl pro srandu”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    SOUHLAS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist