Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Češi, nejste vzdělaní, vmetl nám do tváře Fenič

Milena Doušková, 12.03.2019, Jak vidím…, Komentáře - 2

Počuraný, nedůstojný Zeman! Češi, nejste vzdělaní, chci od vás odejít, hrozí Fero Fenič

Spletl jsem se ve vás a z Česka radši utíkám, otlouká českému lidu o hlavu Fenič a přidává na síle. Bojím se o Česko. Čechy jsem si idealizoval. Pak urazil velmi silně i Slováky svojím žbechtem o tom, že si myslel že Češi jsou vzdělanější než Slováci. Nevážíme si svobody a chybí nám respekt k lidskému životu, ječí na nás polomozek zvaný Fenič.

Proč polomozek? Kdyby měl rozum, tak by nepomlouval aspoň Slováky. Nevím, kde chce tu svoji prdel posadil a kde trousil ty svoje kraviny, když všechny kolem pouráží. Mně tedy urazil pořádně. Táta Slovák, máma Moravanda. Tak nevím, co jsem za kategorii. Navíc, já miluju oba národy a jsem hrdá na svůj dvojí původ. Jak Moraváci, tak Slováci jsou úžasní lidé a nějaký Fenič nesahá po kotníky ani poslednímu popeláři. Ten si musí na svůj chleba pořádně zamakat, kdežto polomozek nám vymyslel akorát tak Havlovo nádraží a tím naštval 60% obyvatel.

Havel prý udělal pro nás to zásadní. Zbavil nás totality a dal nám svobodu. Mohli jsme se vrátit do milující náruče Západu a ti jsou z toho tak unešení, že nás mohou samou láskou sežrat a to do slova i do písmene. Vykradli nás jak starý kasař kasu. Rozpárali, vykuchali a zničili co se dalo. Sebrali nám zemědělství které nás úspěšně živilo a živilo by nás dál, kdyby EU neničila naše sedláky i teď. Nemůžeme konkurovat jejich zboží které usilovně dotují a tím nás pomalu a jistě ničí a my se stáváme na nich plně závislí. Ono jíst se opravdu musí.

Nějaké hloupé řeči o tom, že můžeme kupovat doma od sedláků u mne neobstojí, protože na to prostě není. Všechno máme jako zápaďáci jen na oko.

Naše mzdy jsou k pláči a lepší to nebude, dokud si tohle nechají lidé líbit a přestanou být vděční za to, že vůbec mohou pracovat alespoň za minimální mzdu a pak živořit. To ti hajzlové mají být vděční za to, že na ně děláme. Nejsou a tak po nás háží drobky ze svého stolu a v podstatě námi opovrhují a dobře nám tak.

Naše potrava se liší od jejich, protože u nich by to nežral ani pes či imigrant. Proč to lidé kupujete? Nemůžete vydržet bez masa aspoň 4 dny v týdnu? Pak si na ty zbývají můžete dovolit zaplatit naše maso od našich sedláků.

Jak dlouho si to ještě necháte líbit?

2 komentáře: “Češi, nejste vzdělaní, vmetl nám do tváře Fenič”

  1. Petr napsal:

    Vše je v naprostém pořádku. Jímala by mne hrůza při představě, že by si mne tento přiteplený eunuch vážil.“ Počuraný nedůstojný Zeman“, je oproti Ferovi Bukvičovi pro tuto zemi přínosem. Teplý Fenič je zde akorát na dvě věci !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist