Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Čech Čechovi nepřítelem je

Milena Doušková, 31.05.2019, Jak vidím…, Komentáře - 3

Protože já jsem ten borec co tomu rozumí a ne nějaká proruská k.rva, komunistická p.ča, blbka lezoucí rusákům do prdele, rudá svině atd…………..

Závist, nenávist, zloba, podrazy, sprostota, nepřátelství, opovrhování, nechuť si porozumět, nepustit druhého ke slovu, emotivní prázdnota a neempatie vůči druhému.

Ten začátek docela dost lidí naštve, hodně lidí proti mně popudí a budou si myslet jako vždy, že jen oni mají pravdu a že ti ostatní nemají právo na vlastní názor a pokud ho náhodou chtějí mít, tak se jim to dá sežrat. Denně to vidím, slyším a čtu kolem sebe a je mi z toho pořádně blbě. Nadávky sviští, všichni jsou debilové v hlavě mají nasráno, a všechno mají u prdele. Je jedno na které straně kdo stojí, protože obě používají stejné nenávistné metody.

Pokud stojíte vpravo dostane po hlavě stejně jako když stojíte vlevo. Tento článek nehodlá propírat politiku a politiky, ale proč to nejde zlepšit a proč budou volby stejná fraška jako vždy. Na krátká proč? Je jasné protože!

Protože já jsem ten borec co tomu rozumí a ne nějaká proruská k.rva, komunistická p.ča, blbka lezoucí rusákům do prdele, rudá svině atd…………..

Protože já jsem ten borec co tomu rozumí a ne nějaká kapitalistická k.nda, svině lezoucí amíkům do prdele,hajzl co je vatě, k.rva co sere na lid atd……………

Asi má každá člověk právo na svůj názor i když je nám to pořádně proti srsti. Ne asi. Má ho a je jeho svaté právo být svoboden v tom, co si myslí a co dělá. Jde jen o to, aby to rozevření nebylo tak šílené a lidé k sobě tolerantnější a aby ubylo té strašné nenávisti co nás všechny stravuje a cílem je ublížit oponentovi co nejvíce a ranit ho tam, kdo ho to bude bolet a srazí ho to pořádně na kolena. Nejlépe zašlapat nepřítele co nejhlouběji do země.

 • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

3 komentáře: “Čech Čechovi nepřítelem je”

 1. Jirka Pádlo napsal:

  Tady je dneska debilní zpovykaná doba, kdy se naprosto nesmyslně každý sebemenší uprdnutí okamžitě ztřeštěně vyžhaví až do bestiálně fanatický hysterie, která už je daleko za hranou nutnosti lékařskýho zákroku psychiatra. Ať už jde o svícení aut za jízdy, o kuřáky na ulici, o třídění odpadu, o hudební skupiny typu Orlík a Ortel, o strýčka Bradyho, o kůrovce, o dluhopisy, o homosexuály, o jakousi pomatenou „uměleckou“ skupinu »100 hoven«, imaginární „agenty“ z Kremlu, o tibetskou vlajku s nápisem »Made in China«, nebo o volby (zejména presidentský). Jeden vožralej politik někde hloupě plácne bezvýznamnou kravinu nebo novinář štěkne na první pohled dětinsky naivní trapárnu a okamžitě se bestiálně rozpálený lidi mezi sebou chtěji vyloženě zabíjet! Co tu fanatickou nenávist v těch debilních lidech probouzí??? KTEREJ sračkoidní politickej hajzl ze KTERÝ fekální volební kandidátky za takovou zběsilou hysterii těm lidem stojí??? Kterej ten mafiánskej xicht je tak ukrutně důležitej, že je kvuli němu nutný rozpoutání takovýho šílenství? Při pohledu na běžně českou kandidátku se tady tradičně, jako v KAŽDÝCH volbách, jenom zoufale rozhoduje mezi hovnem a sračkou a lidi jenom na základě jakýchsi zkreslených dojmů odhadujou, co z toho bezcharakterního hnoje asi tak míň smrdí. Tak potom KDO, KDE a v ČEM vidí důvod k takový fanatický hysterii, sviňský nesnášenlivosti a studený občanský válce???? Je to ještě o volbách, nebo už je to o zkurvenosti rozívených fašistických spratcích s takovym tim „vyšším vzděláním“, který za každou cenu MUSEJI působit co největší masakr, i když vůbec nedokážou vysvětlit proč a co je k tomu vede??? Proč tak zběsile šíleji skrze naprosto dětinsky naivní a malichernou zbytečnost, o který mnohdy ani nic nevědí? To zrovna nikde neni fotbal a tak se nemaj kde vyhysterčit a vyšílet?
  I když tady jsou placení profesionální rozeštvávači, pořád se od nich ROZUMNEJ člověk, zejména inteligentní student, NEMŮŽE nechat až takhle nepříčetně zfanatizovat! To by musel bejt leda tupý stádový hovado a ne člověk s vyšším vzděláním. Nebo si opravdu mám o úrovni našeho školství myslet, že čim vyšší vzdělání, tim tupější a snadnějc manipulovatelnej duševní mrzák??? Co se takhle na to nepříčetný fanatický hysterčení vysrat a vyhledat si některýho psychologa?
  … pokud nehysterčí i ten psycholog…

 2. Petr napsal:

  Dobrý článek. Co se školství týče, myslím, že před třiceti roky bylo na mnohem vyšší úrovni. A co se rozpadu společnosti týče, někomu to jde k duhu. Ten někdo rozhodně není Putin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist