Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Budou Vánoce a tak nám Kiňovi zase zaplavují internet

Milena Doušková, 03.12.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Mohou se na mne zlobit všichni jak chtějí, ale tohle není správné a každý rodič v kapitalismu si musí svoje děti uživit sám. Takhle se to vycinkalo a takhle jste to chtěli. Už není socialismus kde jsme makali všichni a všichni platili daně. Teď máme horní vrstvu, pak vrstvu blbů co je živí a pak prý sociálně chudou vrstvu a ty také živí ta blbá střední vrstva.

Vánoce jsou za dveřmi a známá dvojka Saša s Tondou, rodiče milovických paterčat bombardují veřejnost o štědrou pomoc. Tentokrát si udělali seznam a klidně si říkají o hračky, oblečení, léky a drogerii. Kdyby tohle udělali všichni, co mají 5 dětí a více, tak majorita půjde po žebrotě a minorita se nepřestane chechtat ještě rok. Pak jim dojde, že si zničili zdroj financí, to je lidí, co chodili do práce a platili daně. Rodina má také založený transparentní účet a já doufám, že se na ně lidi vykašlou a nechají rodiče mazat do práce. Děti mohou do školky a školy a rodiče mohou vydělávat a ne žebrat prostřednictvím všech sítí.

Mohou se na mne zlobit všichni jak chtějí, ale tohle není správné a každý rodič v kapitalismu si musí svoje děti uživit sám. Takhle se to vycinkalo a takhle jste to chtěli. Už není socialismus kde jsme makali všichni a všichni platili daně. Teď máme horní vrstvu, pak vrstvu blbů co je živí a pak prý sociálně chudou vrstvu a ty také živí ta blbá střední vrstva. Dělejte všichni tak, už ti co makají se na to vyse.ou a budou se chtít také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist