Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Bělochům po 20 hodině vstup zakázán

Milena Doušková, 31.01.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Mít strach z nálepky rasista, třepat se na každý hlas, chovat se jak Harpagon stačí na zničení bílé rasy. Než se Britové a celá EU vzpamatují, budeme v hajzlu. Já klidně budu nosit dál nálepky jako rasista a rusofilka, než se třepat jak naši politici a politici celé mizerné EU.

Zpráva z Anglie ukazuje, že bílí Britové v Birminghamu budou brzy přečísleni muslimskými migranty. Americký novinář Pearson Sharp vysvětluje jak populační obrat sebou přinesl vlnu násilného zločinu. Dříve to bylo idylické městečko uprostřed Anglie. Všude pole, kostely a rušné centrum s nízkou kriminalitou a malebnými historickými ulicemi.

Poskočme o několik desetiletí vpřed. Tisíce muslimu modlících se všude kam oko dohlédne, to je dnešní Birmingham. Nová zpráva ukazuje, že domorodí Britové mají našlápnuto k tomu, aby se ve své vlasti stali menšinou. Poslední demografické údaje prozrazují, že téměř polovina z nejmultikulturnějšího města Anglie jsou migranti, nebo se narodili v zahraničí. Experti říkají, že bílí Britové budou brzy přečísleni, jak město nabobtnává obyvateli z Afriky a Středního východu. V Birminghamu žijí lidé ze zhruba 200 zemí a cca 50 000 z nich neumí vůbec anglicky.Za posledních 10 let imigranti tvoří 60% růstu populace v Birminghamu, ale také sebou přinesli masivní nárůst trestné činnosti.

Za posledních několik let muslimští migranti vytvořili v Birminghamu oblasti známé jako NO-GO zóny, místa, kde nemuslimové nejsou vítáni.

BĚLOCHŮM VSTUP PO 20. HODINĚ ZAKÁZÁN

Tento rasistický vzkaz byl nasprejován v srpnu 2017 na zeď v ghettu města. Domorodí

Britové říkají, že je smutnou pravdou, že tyto oblasti zde zůstanou a tvrdí, že mnoho migrantů nemá vůbec v úmyslu se integrovat nebo se stát Brity. Vládní představitelé říkají, že podobné nápisy se v posledních letech objevily i na jiných místech. Nenávistný vandalismus sice odsuzují, ale nic proti němu nedělají. Nedávný průzkum provedený vládou ukázal, že bílí usedlíci se bojí o svoji bezpečnost a říkají, že části města jsou nyní tabu. Birmingham se vlastně stal tzv. hlavním městem džihádismu v Anglii. Každý desátý odsouzený islámský terorista pochází právě z Birminghamu.

Sparkbrook – jihovýchodní část města – je ze 70% muslimský a stal se symbolem radikálního islamismu. Domy byly změněny na továrny k výrobě bomb, jenže byly použity při smrtonosných útocích na londýnské metro roku 2005, kdy zemřelo 52 lidí. Muslimští extremisté se koncentrovali do několika oddělených lokalit napříč městem, přičemž vyprodukovali 26 z 269 odsouzených teroristů.  Novinář Ross Kemp, který město navštívil, řekl, že Birmingham je až tak násilný, že musel nosit stejnou neprůstřelnou vestu, jakou nosil v Sýrii.

Rozhovor s Britem:

„Chceme ukončit islámskou migraci. Ukončit výstavbu mešit a islámských škol. Zastavit financování ze Saúdské Arábie. Jen na určitý čas. Až se islám v této zemi a v Evropě dá do pořádku, až se reformuje tak, aby zapadl do západní demokracie, až pak začneme znovu stavě mešity. Ale teď přiděláváte jen problémy.“

I přes rozsáhlé množství důkazů birminghamská rada dělá, že nic nevidí. Raději označila město za symbol multikulturalismu. Místní představitelé přiznali strach z toho, že budou označeni za rasisty, takže se aktivně vyhýbají tomu, aby se zapojili do řešení nárůstu džihádistů. Naproti tomu jiní politici varují, že liberální městská rada nepůjde po imigrantech, protože většina muslimů volí liberální stranu. Místní křesťané a kostely byli vytlačeni z centra města. Jedna z hlavních ulic Ladypool Road je nyní domovem 22 mešit. Na vzestupu jsou také případy sexuálního zneužívání dětí muslimskými muži, obvykle z Pákistánu. Místní odborníci upozornili, že rodiče jsou ponecháni v nevědomosti, když je birminghamská rada odmítla obeznámit s nebezpečnou situací. Jeden z členů gangu je podezřelý ze znásilnění 3 školaček, ale byl propuštěn na kauci. V listopadu bylo zatčeno 14 dalších členů gangu za obtěžování nezletilých dívek. Tak či tak, někteří tvrdí, že problémy jsou pouze v Birminghamu. Londýn pod záplavou přistěhovalců z Afriky a Středního východu zrovna oznámil 20% nárůst případů znásilnění. Útoky kyselinou, věc v Anglii kdysi neznámá ale častá v Indii a na Středních východě, jsou také na vzestupu společně s 30% nárůstem vražd.

Rozhovor s muslimem:

Všem zdejším obchodníkům a podnikům vzkazuji:
„Bojte se Alláha, bojte se Boha, vzdejte se prodeje alkoholu, přidejte se k nám kázat „dobro“ a zavrhovat „zlo“.

Policie říká, že nechápe tak prudký nárůst, a to i přes fakt, že 84% případů obtěžování a znásilnění dětí mají na svědomí gangy muslimských mužů. Experti předpověděli, že se bílí domorodí Britové stanou menšinou ve vlastní zemi už v roku 2050. Město na hony vzdálené od multikulti ráje, jako právě Birmingham a Londýn ukázala, že tento typ nekontrolovatelné imigrace prostě stupňuje konflikt. Imigranti se odmítají integrovat a radikální islám nabírá na síle. S politiky, kteří chrání viníky jednoduše kvůli hlasům a policie tak vystrašenou z nálepky „rasista“, že raději nic neřeší, vláda vytváří ghetta plná zločinu a islámských extremistů. Birmingham je ukázkovým příkladem pro Západ. Migrační politika otevřených dveří selhává. Ať už vláda koná nebo ne, problém zůstává.

Autor Pearson Sharp pro OAN zprávy.

  • Autor/ři textu: Pearson Sharp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist