Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Báro Štěpánová, zavři už tu hubu

Milena Doušková, 30.01.2019, Jak vidím…, Komentáře - 2

Kamarád George Soros - chlap co si hraje na Boha Kamarádka Madeleine Albright - krvavá Mařena Kamarád Bakala - jeden z největších zlodějů v naší zemi

Tahle osoba o nás prohlásila, že nám nejde o svobodu, ale o jogurty, oblečení a zvednutí důchodu.

Ženská co vy víte o životě, o potřebách a o tom, co je pro lidi žijící na pokraji hladu důležitější. Důchodce s 8000 vám kašle na svobodu, ale občas by si dal jogurt a kdyby bylo někdy na maso, to by byl svátek. Vám nevadí že mají tak na polévku a na chleba? Ještě by se tak mohli svobodně vykašlat na léky a koupit si nové ponožky. To je tak jediná svoboda při jejich rozhodování. Navíc od ženské kterou živí manžel, který za ni chodí na úřady, na poštu a zařizuje vlastně vše, protože vy jste neschopná se postarat sama. Nakonec i vlastní dítě jste nechala na starost jeho otci, protože ta „svoboda“ je přece k nezaplacení. Víte, znám dost hnusných lidí, ale pohled na vás, mi zkazí celý den.

Také nás poctila větou, že Václav Havel ukázal „zmetkům“ vlídnou tvář a ti toho okamžitě zneužili. No a proto nežijeme ve svobodné zemi, protože všechno jen tak vypadá. Chudákovi Havlovi nasazujeme prý psí hlavu a on byl opravdu svatý a šel naší zemi sloužit do roztrhání těla.

Štěpánová, tahle věta mne uráží a nejen mne, ale polovinu národa. Kdopak ho zneužil my?

Kamarád George Soros – chlap co si hraje na Boha
Kamarádka Madeleine Albright – krvavá Mařena
Kamarád Bakala – jeden z největších zlodějů v naší zemi

Kdo se kamarádil s těmi zmetky, nemůže čekat, že ho národ bude milovat

Co se týká toho sloužení do roztrhání těla – tak s tím souhlasím, ale trhal si tělo jen v posteli kterou mu neustále zahřívali na střídačku různé „osobnosti“.

Zameťte si před vlastním prahem a nepokoušejte se rozumět lidem, co volí Zemana, nesnáší Unii a opovrhují šmírou vašeho typu.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

2 komentáře: “Báro Štěpánová, zavři už tu hubu”

  1. IJT napsal:

    Soudružka Štěpánová asi zblba!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist