Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Báro Hrzánová, jste drzý, nezralý fracek i v těch svých letech

Milena Doušková, 18.11.2019, Jak vidím…, Komentáře - 12

No, Báro Hrzánová, přidávám se k vám a chci aby všichni sluníčka a hlupáci vyznávající Milión chvilek dělali psychotesty na způsobilost při volbách. Já totiž velmi pochybuji o jejich způsobilosti rozhodovat za nadpoloviční většinu voličů, co si zvolila do čela země Miloše Zemana a do čela sněmovny si zvolilo ANO. Tak to prostě je.

Jak si může někdo osobovat rozhodovat o té naší polovině, které se rozhodla tak, že vy to dodnes neumíte zvládnout, což svědčí o vašem slabém charakteru, neschopnosti zvládnout demokracii a touhu vnutit vám názor menšiny. Je neuvěřitelné, co si dovolujete vůči těm, co smýšlí jinak. To co jste provedli Václavu Klausovi ml. je odporné a já nevím, kde se ve vás všech ta sprostota bere. Sama ho nevolím, volit nebudu, ale do krve budu bránit jeho právo se svobodně vyjadřovat a svobodně chodit kam chce bez toho, že bude napaden. Nadávka zkurvysyn je to nejodpornější nadávka co znám. Urážíte tím jeho matku a já se ptám proč? Jak by bylo vám, kdyby se někdo takhle opíral o vaši maminku, protože tu milujeme všichni stejně a její urážku neseme velmi těžko.

Hnusíte se mi a je mi vás i líto. Řvaním Kalouska na Hrad jste donutili ty, co k volbám raději ani nechodí, aby přehodnotili svůj postoj a volit šli. Garantuji vám, že TOPka a ODS či STAN to nebudou. Tyhle strany dávno ztratily svoje právo nám vládnout a my si nepřejeme, aby z jejich středu vzešel prezident. Máme dost síly a dost hlasů, abychom vás zvládli a nenechali se ovládat lidmi, co nás považují za lůzu a lidi neschopné samostatného myšlení.

Přesní citace:

„Teď já budu strašně nekorektní teda, jo. Když budete chtít jezdit autem, tak musíte udělat řidičský průkaz. A já bych opravdu, a je to hrozný, co řeknu teďka, jsem si toho vědoma, já bych opravdu udělala takovej řidičák pro voliče. Jestli vůbec ten člověk je schopnej o něčem rozhodovat, natož o tom, jak bude žít ta druhá půlka společnosti, která volí něco jinýho. Ale jestli vůbec je schopnej se rozhodnout,“ rozohnila se herečka.

Praho, dej si pozor na zbytek Česka. Máme tě plný zuby i s vašima celebritkami, komedianty a jejich sluníčkovými obdivovateli.

Co se týká té trapné ukázky primitivů na Letné, tak se mi docela líbilo jak jste si našli novou Grétu, použili slepou ženu na Modlitbu. Myslíte si, že to zabralo na naríd. Ne, nezabralo a těch 200 000 vašich, možná posluchačů, nám mohou klidně ……..

 • Autor/ři citací: Hrzánová

12 komentářů: “Báro Hrzánová, jste drzý, nezralý fracek i v těch svých letech”

 1. Jirka napsal:

  Nechci Tě ranit Milunko, ale při posledních dvou volbách prezidenta to bylo jen „vo fous“. Málo chybělo k tomu, aby vyhrál Stařec z Hory, nebo následně stahovač králíků. Příště, až dorostou noví debilové, můžeme ostrouhat kolečka. U Andyho je to jinak, tomu šli po krku ti , kteří to tady třicet let kurvili a brzy zmizí v propadlišti dějin, jak hovno v záchodě. Nevolil jsem ho, napadlo mně, že má příznivců dost a tak jsem to hodil SPD. Pořád váhám, jestli jsem to udělal správně, protože Japonec evidentně nemá koaliční potenciál a sám volby s takovou preferencí jako Babiš nevyhraje nikdy, i když bych mu to ze srdce přál. Taky bych si přál, aby ostatní idioty vzal rohatej, ale oni se množí jak králíci po Viagře.

 2. K-NOBL-AUCH napsal:

  Celemu svetu chybi…………DECENTNOST.
  Ocelova chrbtica?
  Neoblomitelny character?
  Slovicko co som pouzil som vycucnul z kratkeho citatu:
  „This woman of understatement and restraint has become a symbol of something America yearns for down to its very core, as it did in the McCarthy era ended by Welch’s seven words of exasperated pleading.
  Decency.
  Marie Yovanovich was cloaked in it.“
  Zumpa za oceanom by rada utopila zenu co pred sebou nesie ochranny stit a to je DECENCY.
  Neda sa to kupit co?

 3. K-NOBL-AUCH napsal:

  Nerad by som aby ste dostali pocit ze chcem mat posledne slovo.
  Chytilo ma za srdce par detailov z cirkusu HUMBERTO okolo sasa s oranzovou parukou:
  https://www.theguardian.com/commentisfree/2019/nov/18/marie-yovanovich-represents-something-americans-are-desperate-for-decency
  Tam by ste nasli ako ohodnotili novinari character diplomatky z Ukrainy co sluzila 30 rokov.
  A presne tu chcel (saso) utopit v kaluzi.
  Ja som vyrozumel kvalitu cloveka ako Raul Wallenberg. JF Kennedy – I ked mi je trapne ho sem zaradovat pre jeho neschopnost sa ovladat.
  Princess Diana?
  Jimmy Carter a jeho pani Rosalyn? Su spolu 73 rokov a on v 95 -tych nepotrebuje stavat domceky s inymi dobrovolnikmi (Habitat for humanity) Rozhodne to nerobi aby si urobil meno!
  Nerobi to aby si prilepsil na prezidentskej penzii.
  Pevne verim ze na svete je stale par ludi za ktorych sa civilizacia nemusi hanbit. Tak nejak.

 4. K-NOBL-AUCH napsal:

  Jedna z mala.
  Jedna co definitivne patrila ku hrstke statocnych.
  Pracovala na ostrovceku co sa stal zumpou sveta a predaval pasy.
  (to len jedna z najocividnejsich veci)
  Jej posledny vykrik a volanie za spravodlivostou napisala polhodinu pred smmrtou.
  Z clanku na DW.com:
  https://www.dw.com/en/malta-police-arrest-suspect-in-journalist-murder-case/a-51327317
  „There are crooks everywhere you look now. The situation is desperate.“
  „Krivaci su vsade kam pozriete. Situacia je zufala“
  Je zufala. Mala pravdu.
  A ti co ju zmasakrovali (zinscenovali, zaplatili vrahov budu teraz zdimat stat)
  Hovorite ze Malta je daleko?
  Malta je vsade kam clovek pozrie ved nam to zena v zufalosti povedala.

 5. Petr napsal:

  Pro mě byl velikým zklamáním Havel. Nalhal tolik blábolů, že by to vydalo na knihu, navíc se jeho IQ s prezidentem Zemanem nedá absolutně srovnat. V životě bych se ale nedokázal chovat jako ty zdegenerované hovada, co se jeho jménem neustále zaštiťují a mají při tom plnou mordu demokracie a slušnosti. Velké obavy mám z toho, jak píše pan Jiří a to je ta novodobá generace. Ze škol dnes vychází 90 % vymytých mozků. Už jen to, že ty mladé vychválil satan Halík, mluví samo za sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist