Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Angela je vrah Evropanů

Milena Doušková, 30.05.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

No vidíte, a nakonec to je ona, co je pozvala do našich zemí, co je odpovědná za drancování a znásilňování. Na rukou má krev zabitých Evropanů a není jí stydno žít a tancovat na hrobech těch mrtvých. Vše je špatně. Muslimové tvoří vlastní ostrovy Islámu v Německu a roztahují se na všechny strany.

No vidíte, a nakonec to je ona, co je pozvala do našich zemí, co je odpovědná za drancování a znásilňování. Na rukou má krev zabitých Evropanů a není jí stydno žít a tancovat na hrobech těch mrtvých. Vše je špatně. Muslimové tvoří vlastní ostrovy Islámu v Německu a roztahují se na všechny strany. Jsou jich asi 4 milióny a rostou a rostou a rostou…

Angelo – být s tebou v jedné místnosti zeptám se tě na tohle:

Pozveš si domů chudáka s ulice, protože tvůj soucit pro jeho trápení bude tak velký, že mu poskytneš domov, peníze, vlastní dceru či syna a budeš ho pěkně krmit, uklízet po něm? Myslím že ne! Tak proč si sakra domov nás všech – Evropu – zaneřádila takovou bandou, která má pocit, že všechno v Evropě je jejich a že si tu mohou dělat co chtějí?

Angela Merkelová dnes kritizovala ty země Evropské unie, které nechtějí přijímat muslimské běžence. Mezi tyto státy patří i Česká republika. V rozhovoru v televizi ARD Merkelová řekla, že je třeba najít v rámci EU společné řešení pro všechny a že každá z členských zemí Unie musí splnit svůj díl.

Nemůžete říkat:

„My tady muslimy nechceme,“ rozčílila se Merkelová.

„Nejde, aby některé země řekly, že u nich muslimy obecně nechtějí a že je jim jedno, jestli je to nutné z humanitárních důvodů, nebo ne,“ prohlásila Merkelová.

„Na řešení otázky běženců se musejí podílet všichni,“ přitvrdila Merkelová.

„Národy EU nesmí odmítat muslimské přistěhovalce,“ přikázala všem Merkelová.

Německý tisk pak její cestu po středoevropských zemích zhodnotil jako nesplnitelnou misi a je to tak dobře, protože není jediný důvod proč poslouchat Merkelovou, hrající si na vládkyni EU. Nejvíce ji štve visegrádská čtyřka, tedy i Slovensko, Polsko a Maďarsko. Neposlušní Slované se nějak nechtějí nechat zkrotit a já věřím, že to tak zůstane.

Od svazačky a nacionalistky bývalé NDR po šílenou matinku všeho póvlu z blízkého východu. Vypadá to, že jí učarovali primitivní chlapi, zahalené baby a bité děti včetně pedofilního Mohameda. Jako poloviční Polka je i ona věřící, ale v co věří doopravdy se můžeme jen dohadovat. Nejspíše jí učaroval Hitler, protože má docela blízko k jeho chování. Je stejně psychopatická jako byl on. Jinak si nelze vysvětlit zničující chování vůči vlastní zemi, kterou odevzdává do ruk cizím rukám. Muslimové už teď bezostyšně tvrdí, že Německo je jejich. Obyčejní Němci se s tím budou moci muset smířit.

Za mlada se pěkně dala mezi svazačky aby potom vstoupila do nové strany Demokratischer Aufbruch. Přestala ji bavit její práce chemičky a pomalu si připravovala půdu na politickou kariéru. Padl zeď, padlo zřízení a šup, DA se spojilo s CDU a už dostala křeslo ministyně. V roce 1998 CDU volby prohrála. Pro všeho schopnou Merkelovou však strana uplatnění našla, stala se generální tajemnicí CDU. O rok později vypukl skandál ohledně rozsáhlých darů, které strana potají dostala. Merkelová neváhala ani na chvíli, na svého dobrodince se vykašlala, veřejně se distancovala jak od Kohla, tak od Wolfganga Schäubleho, který byl jeho nástupcem v předsednickém postu CDU. Byla to dobrá volba, Protože tohle ji vyneslo do křesla předsedkyně CDU. Štika mezi kapry se dostala k lizu a až ho neopustila.

Po hrdém vůdcovství v EU, sebevědomě prohlásila, že Eurozóně bude trvat nejméně deset let, než se jí podaří vypořádat se dluhovou krizí. Pak se ostře se vyjádřila v rozhovoru o islámu a imigraci.

„Multikulturalismus absolutně selhal,“ řekla a dodala, že se všichni přistěhovalci musí naučit plynně německy.

„Přistěhovalci musí respektovat novou zemi,“ hřímala Merkelová.

No vidíte, a nakonec to je ona, co je pozvala do našich zemí, co je odpovědná za drancování a znásilňování. Na rukou má krev zabitých Evropanů a není jí stydno žít a tancovat na hrobech těch mrtvých. Vše je špatně. Muslimové tvoří vlastní ostrovy Islámu v Německu a roztahují se na všechny strany. Jsou jich asi 4 milióny a rostou a rostou a rostou………..

„Angelo, jestli je peklo, tak na tebe čeká ten největší kotel.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist