Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

A Bůh stvořil ženu

Milena Doušková, 02.06.2019, Jak vidím…, Komentáře - 1

Jestlipak to není tím, že nás pořád někdo okupoval, někdo na nás vydělával, chtěl nás ovládat a považoval nás za horší část lidstva. Já si nepamatuji, že by nám někdo chtěl dobře, ale pamatuji si zneužívání našeho národa. Ne, nejsem nesmrtelná, ale mám ráda dějiny a naši zemi.

„V Anglii jsou všude mešity, člověk se tam cítí jako doma. Právo šaría je moudré. Ženy kvůli hormonům nemohou mít stejná práva,“ říká ředitel Muslimské unie Mohamed Abbas

Tak to jsem se dozvěděla z článku PL a hned nám naservíroval jak se mu moc líbí v Anglii, kde ho oslovovali něžně – Salam alejkum, bratře. Obchody, celé ulice všude pákistánské, mešity všude kam se člověk podívá a hned se cítí jako doma. Nějak si nevšiml, že normální by bylo, kdyby viděl naši křesťanskou kulturu s pozdravem – POCHVÁLEN BUD JEŽÍŠ KRISTUS a on by slušně odpověděl AŽ NA VĚKY AMEN

A hned zaútočil:

“ To v Čechách se na mne lidé dívají divně a stále se to zhoršuje,“ politoval muslimskou menšinu Abbas a ještě nám naložil.

„Vy Češi máte odpor k Němců, Rusům a dokonce jste měli odpor i k Rakousku-Uhersku. Asi je to tím, že necestuje, tak se bojíte cizinců.“

Jestlipak to není tím, že nás pořád někdo okupoval, někdo na nás vydělával, chtěl nás ovládat a považoval nás za horší část lidstva. Já si nepamatuji, že by nám někdo chtěl dobře, ale pamatuji si zneužívání našeho národa. Ne, nejsem nesmrtelná, ale mám ráda dějiny a naši zemi.

Pak nám Abbas s nadutostí sobě vlastní sdělil, že ženy jsou neplnohodnotné, protože mají jiné hormony a navíc, světe zboř se, mají menzes. Na to musí být opravdu polomozek, aby vyplodil takovou volovinu. Jistě máme jiné hormony než muži a máme menzes, protože moudrá příroda ženy vytvořilo k možnosti porodu.
…..Nějak nás nesdělil nic o mužských hormonech. No fakt, i muži mají své dny a svoje hormony:-)) Sice nemají menzes, ale ani nemají dělohu. Jsou prostě jiní a tak je to dobře. Nehodlám rozebírat, kdo je důležitější, protože to je ta hovadina, které se dopouštějí právě muslimové. Oni jsou totiž k udržení rodu třeba dva. MUŽ a ŽENA.
…..Na obranu ženy dodám, že sice máme hormony, ale pořád nesouložíme s velbloudem, beranem, kozlem, což se o muslimských mužích říct nedá. Jejich hormony jim umožňují obskočit cokoliv co má dělohu a proto možná považují ženy za něco podřadného, když jim stejnou službu prokáže koza na poli. Jen mu neporodí potomka.

Pak nás obšťastnil myšlenkou že homosexualita je něco, co je zakázáno právem. Že prý Bůh, když stvořil muže a ženu aby se rozmnožovali. To je sice pravda, ale od něj to zní docela nepatřičně, když jejich Bůh dovoluje styk se zvířaty. Pak nám sdělil, že všichni doktoři jsou pitomci, protože homosexualita je volba člověka samotného.

Tak, všichni co máte jiné hodnoty než pan Abbas, dávejte si pozor komu věnujete svoji důvěru a přátelství, ať nepřijdete s podanou rukou i o hlavu.

Jeden komentář: “A Bůh stvořil ženu”

  1. Ivana napsal:

    Mili, moc pěkné. Muslimové by vojeli z zásuvku… kdyby nekopala. Stále mne udivuje, že islám nebyl dosud postaven mimo zákon, to není náboženství, to je vražedná nenávistná ideologie šílených psychopatů, zoofilů, pedofilů. Méněcennost, další z obrazů jejich nabubřelé maskulinní sebestřednosti v níž si neuvědomují, že žena je stvořena k tomu, aby plodila život. Oba prvky jsou nezastupitelné, někdo musí zasít, aby plod zrození vyrostl v člověka, oba prvky jsou nezastupitelné, i když díky vědě a asistované reprodukci se ručička vychyluje k nezastupitelnosti ženy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist