Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Odpověd pro paní Košulič

Milena Doušková, 19.07.2018, Jak vidím…, Komentáře - 2

Já se vám docela dost divím, protože když skončila vojenská služba a výchova mužů k boji, nezaznamenala jsem jediný protest. Naopak se jásalo a pilo na oslavu a s chutí se předala naše obrana do rukou Amíků, kteří zničili celou Jugoslávii. Když jsem napsala článek o tom, že branná povinnost je nutnost, dostalo se mi nadávek a vyhazovu z jedněch novin. Teď máme mladé muže, co neumí vlast bránit a ti co by to uměli už na to nemají věk.

Milena Tomešová Košulić

Promiňte, muži z Čech a Moravy, ale proč té zkáze jen nečinně přihlížíte? Vzpomeňte na předky … ale i na své ženy, matky, dcery. Milí muži naši, je nad slunce jasné, že mnohým z vás to špatné, co se děje, není příjemné, že nesouhlasíte a že to slovně dáváte najevo. Ale to nestačí. Za muže vždy hovořily jejich činy.

Milena Doušková

No a co byste dělala vy, kdybyste byla mužem? Tahle země nemá nic. Nemá armádu a a nemá žádnou moc. Z mužů ženy udělaly to, co jsou. Nemá smyl je obviňovat, protože máme stejná práva a stejné povinnosti. Tak co uděláte vy, aby se něco změnilo?

Milena Tomešová Košulić – Milena Doušková

Zaútočila jste na mě jako houf ukrajinských vos. 🙂 … Na rozdíl od Vás nejsem přesvědčena, že české a moravské ženy mají stejná práva jako zdejší muži. (Můžeme pohovořit o rozdílech v platech či o mateřské „dovolené“, letité nesobecké péči o děti či předky, vyvařování, úklidu atd. atd.) Bůh i příroda jsou názoru, že pohlaví se navzájem liší, tedy i jejich možnosti a schopnosti jsou jiné. (To především by měl vědět přísný katolík Václav David, který Vám ale dal „like“. 🙂 ) Povinností ovšem mají ženy přehršel… Nebo snad ne? 🙂 Nevím, jak je tomu u Vás, paní Doušková – protože Vás neznám – ale mě po celý život vychovávali – formovali MUŽI, s nimiž jsem se cítila v bezpečí a kterých jsem si vážila právě proto, že jsem u nich ten bájný pocit bezpečí našla. (O padavkách, jichž je u každé cesty více než dost, mluvit nehodlám.) Mohu jmenovat. Tři z mých dědečků, jeden z nich byl Jugoslávec. Jejich odvaha a statečnost v těžkých životních situacích byly obdivuhodné. Přítel Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident ČR a současný šéf Asociace nezávislých médií – ten vedle mě kráčí téměř čtyřicet let. Dr. Jiří Šetina, vedoucí Útvaru pro dokumentaci a vyšetřování činnosti StB, kde jsem jako první žena pracovala. Dr. Tomáš Sever z nemocnice v Krči, který zachránil život mně i mému dítěti. Martin Zapletal, Přemysl Ivan Hadrava, oba Klausové, Hynek Blaško, Dominik Duka … Záměrně jsem ADRESNÁ, aby bylo zřejmé, že MUŽI ještě nevymřeli. Jistě, stávají se ohroženým druhem, ale právě tento fakt by měl vyburcovat ty ostatní. … Nemáme armádu, tu věnovali Calvera – Babiš a Martin Stropnický – hle, muži s malým „m“- Němcům. A ještě předtím jistí nemravové znalí budoucnosti zrušili povinnou vojenskou službu. … KDYBYCH byla mužem, co bych dělala v současné tíživé situaci? Sdružovala BYCH rychle MUŽE identických postojů, čistila BYCH zbraně, cvičila BYCH s ostatními připravenost, vedla BYCH partyzánský druh boje. Nečekala BYCH na spasitele, protože nikdo takový není. Pro upřesnění, nepíšu o Spasiteli, ale o spasiteli. … ROLE MUŽE je daná. Rodina je daná. Mnozí Slované to ještě nezapomněli. … „Tak co uděláte vy, aby se něco změnilo?“ – cituji Vaše agresivní slova určená mně. Podezírám Vás, že o mně pranic nevíte. 🙂 Bez ironie či plané domýšlivosti doporučuju zadat si mé jméno třeba na Seznamu. Vedla jsem VELKÉ VEŘEJNÉ BOJE. Týkaly se domácího násilí a nešvarů v církvi. Když sleduju ohlasy na své knihy, mám radost, protože dodaly lidem sílu. … A teď, právě teď? Kontroluju akceschopnost pistole :-), denně komunikuju na fb a píšu další knihu. P.S. Na fb fotce mi připomínáte známého Castrova kamaráda, jak se jen jmenoval…. Nemám paměť na jména – pomohu vám. Jen jsem seznamovala – Che Guevara ( Citace je bez úprav.)

——————————————————————————————————

Milá paní,

slušně jsem se vás zeptala, co mají jako muži dělat a co děláte vy. Zdálo jsem vám, že se ze mne stal ukrajinský vosí rej. Až tak moc se vás moje poklidná otázka dotkla:-)). Před zákonem máme stejná práva i povinnosti. Nechápu, proč sem pletete rozdílné platy, nebo domácí práce. Dokonce sem pletete i mateřskou dovolenou. Já to sice mohu odkývat, ale takhle otázka nezněla.

Ptala jste se proč muži přihlížejí a něco nedělají:

Já se vám docela dost divím, protože když skončila vojenská služba a výchova mužů k boji, nezaznamenala jsem jediný protest. Naopak se jásalo a pilo na oslavu a s chutí se předala naše obrana do rukou Amíků, kteří zničili celou Jugoslávii. Když jsem napsala článek o tom, že branná povinnost je nutnost, dostalo se mi nadávek a vyhazovu z jedněch novin. Teď máme mladé muže, co neumí vlast bránit a ti co by to uměli už na to nemají věk.

Když se povoloval Duhový pochod, tak lidé jasáli jak moc jsme tolerantní a já dostala záchul za to, že jsem napsala, že se nám to vrátí. Je to tady. Spousta chlapů nejsou od přírody homosexuálové, ale ženy jsou pro ně nepřitažlivé a vztah s mužem jim vyhovuje lépe.

Vlastně se nedivím. To je právě to potlačení přírody. Dříve bylo vše jasné. Žena doma a vychovávala děti a starala se o manžela a otce jako živitele rodiny. Ženy chtěly rovnoprávnost a taky ji dostaly. Teď pláčí nad tím, že v nich muži nevidí ženy, ale soupeře o práci. Dokonce i ta ženskost zmizela a já být mužem, také nezakopnu o zmalovanou bytost s umělými ňadry a mluvou hodnou vojáka v zákopu. Dříve se žena musela dobývat a teď hupsne do postele na prvním rande. Taková je prostě doba a všechno co byste ráda na mužích viděla je prostě pryč. Na obranu mužů musím napsat, že to stejné platí pro ženy. Takže pláčete po dobách minulých, ale ty se nevrátí a je zbytečné svalovat vinu jen na muže. Vždy mají ve všem prsty všichni.

Píšete, že být mužem, tak byste je sdružovala, čistila zbraně a učila bojovat. Tak to je síla. Asi máte styky na ilegální prodej zbraní a nebo je budete učit mávat sekerou a kosou a pak je pošlete proti atomovce s palcátem.

Doporučila jste mi, abych si vás zadala do vyhledávače. Udělala jsem to, ale nic světoborného jsem nenašla. Lidé píší knihy. Ano i já napsala nějaké a co má být. Takových je nás spousta. Jinak nic zajímavého, je to stejné jako když si do vyhledávače dáme moje jméno:-)). Také píšete něco o hladovce, ale už jste nenapsala, jestli jste vyhrála a na netu nic není. Ještě něco – píšete další knihu a vidíte, já také, jen se tím, neoháním jako nějakou zbraní:-))

P.S. Na fotce mi připomínáte známého Castrova kamaráda, jak se jen jmenoval – Vaši poslední připomínku beru s rezervou, protože Castrova kamaráda na rozdíl od vás neznám, tak nemohu soudit něco o podobě. Nedalo mi to a našla jsem si svého dvojníka Che Guevaru. Koho mi připomínáte vy? Vlastně nikoho a je to tak dobře.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com
  • Autor/ři citací: Košulič

2 komentáře: “Odpověd pro paní Košulič”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Jelikož nejsem spisovatel ani intelektuál tak jsem toho moc nepochopil.Zdá se mi to poněkud zmatené zmatené i když výklad p.Douškové se mi zdá mnohem pravdivější a logičtější vzhledem k tomu,že jsem pamětník a pamatuji jak tenhle obrat a příklon k západu probíhal

    • Mne docela naštvalo, jak se opřela do mužů. Jakoby to byla jen jejich vina a jejich věc. Tyhle praštěné feministky nemusím. Na Face mne okamžitě napadla a byla docela drzá. Musela jsem ji nakonec zablokovat, protože nemám náladu číst něčí urážky jen proto, že mám jiný názor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist