Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Zaplať litr nebo zdechni

Milena Doušková, 30.03.2019, 1. Dění…, Komentáře - 2

Už vidím staré lidi, nebo maminy s minimální mzdou jak hledají v průvanu své peněženky litr na pohotovost. Kde nic není ani čert nebere. Ten kdo podal tento lidový návrh je normálně téměř vrah

Tak nám zas jeden magor podal návrh, které je fakt hoden demokratické země a šťastného života pro všechny obyvatele. Chceš jen na pohotovost? Zaplať si tisícovku a oni tě tam laskavě hodí. Pokud doktor uzná, že jsi byl fakt chudáček zralý na doktora, stát ti vrátí prachy. Neřekl sice kdy a jak a kdo to bude posuzovat, ale prý vrátí.

Už vidím staré lidi, nebo maminy s minimální mzdou jak hledají v průvanu své peněženky litr na pohotovost. Kde nic není ani čert nebere. Ten kdo podal tento lidový návrh je normálně téměř vrah. Nebojím se toho slova, protože staří lidé prostě volat nebudou a umřou doma a stát ušetří jejich mizerný důchod.

Přitom je to tak jednoduché. Stačí když pan doktor uzná, že výjezd byl zbytečný a prostě viníka pokutovat a pak to něm vymáhat peníze za zbytečný výjezd. V tom je naše země přece borec. Vymáhání pokud přes exekutora je jeho velký koníček. Už ti darebáci fakt neví, jak nás obrat, jak dostat na kolena a jak nás připravit o rozum.

Lidé, opravdu si tohle necháte líbit?

2 komentáře: “Zaplať litr nebo zdechni”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    To už si z lidí fakt dělají srandu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *