Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Z Novotného je fašista jak vyšitý

Milena Doušková, 16.12.2019, 1. Dění…, Komentáře - 9

Už mám docela hrůzu z toho, jak se do popředí derou psychopati a hodlají tuhle zemi zničit. Lidé mají srandu z toho, že Řeporyje chtějí válku s Ruskem, ale zapomínají, že ji chce celý Západ a tohle fašistické prase se jim hodí do krámu. Nevím jak vy, ale já se nebavím, nesměji a docela bojím budoucnosti pod lidmi jako je Novotný, Minář, Fiala, Kalousek a spousta dalších, co mají vést naši zemi k rozkvětu, a zatím ji drancují a ohrožují.

Urážky nás všech, prezidenta, politiků jiných stran, to je jen taková legrace s porovnáním s tím, co provádí to hovado teď. Apeluji na všechny normální lidi, tohle už nesmíme dovolit. Je to hluboce za hranou a nás nesmí reprezentovat fašistické prase – Pavel Novotný. Já jsem si opravdu už chtěla nevšímat, ale on už není jen šašek, ale nebezpečný nástroj v rukou těch, co touží po válce, co chtějí vyhladit Slovany a tak si zvětšit životní prostor a ukradnout všechny přírodní zdroje.
Pavel Novotný má židovské předky a já při pohledu na něj vidím před očima křišťálovou noc a holokaust. Jak se mohlo stát, že se z tohoto tvora stal obdivovatel Fašistů a Banderovců. Z minulosti k nám hledí milióny zmučených, vražděných a nakonec zplynovaných lidí a žádají nás o nápravu. Není čas na naše švejkovství, je čas zastavit Novotného od možnosti urážet každého, koho jen chce. Opravdu mu projde všechno na co si to fašistické hovado vzpomene?
Lidé píší, jak se za něj stydí. Já se nestydím, protože s ním nemám skoro nic společného. Jediná společná věc je ta, že žijeme ve stejné zemi. Zajímá mne, jestli by všechny tyhle řeči prohlašoval v židovském parlamentu. Jestli by jim vykládal, že nás němečtí fašisté jen chránili a Vlasovci byli naši zachránci.
Dokud byl jen trapný blbec s holou prdelí a slovníkem hajzla, byl k smíchu. Už není k smíchu. Jde strach z těch, co stojí za ním a vedou ho jako loutku na provázku. Nevěřím, že je v tom sám. Musí mít za sebou zázemí. Nestačí, že má za sebou pidistranu ODS v čela s odporným Fialou, co by byl nejraději, kdyby všichni důchodci honem rychle prolétli komínem v krematoriu, za ním musí stát někdo další. Jednou to praskne a pak přestane vyhrožovat oprátkou, protože to už bude sedět v nějaké cele a snít o pár minutách své podivné slávy.
Kdybych mohla, chytla bych ho za flígr a protáhla ho všemi koncentráky a pouštěla mu z nich dokumentární filmy. Ne, Němci nikdo nebudou spojenci. Vždy to budou ti, co chtějí vládnou všem a za každou cenu.
Některé jeho výroky, které nás už začínají ohrožovat:

Až vyhraju válku s Ruskem, pověsím Lavrova.

Vybuduji pomník Vlasovcům – už dosáhl schválení zastupitelstvem.

Česko se vám, Rusku, jen směje protože melete nesmysly a váš názor v Česku nikoho nezajímá

Některé aktéry televizního přenosu navíc označil za opilé a zfetované.

Pozval Rusko na svůj generální štáb.

Rusové jsou šmejdi.

Líbí se mu Sergej Kuzmič Buňačenko, velitel pod Vlasevem.

A co ten fašoun Novotný udělá, až vyhraje válku s Ruskem?

Propustí politické vězně. Pověsí Lavrova. Co udělá s Putinem se prý ještě nerozhodl, ale Krym vrátí Ukrajině.

——————————————————————————————————

Převzato z internetu a autora neznám, ale zařadila jsem to jako ukázku „práce“ Vlasovců.

ZÁKŘOVSKÁ TRAGEDIE V ROCE 1945

Blížící se porážka fašismu vedla vedoucí nacistické zločince k těm nejbestiálnějším činům. Jedním z mnoha takových u nás je i tragedie devatenácti zákřovských občanů.
Pod záminkou, že Zákřov je střediskem partyzánů a obyvatelstvo je podporuje, podnikli němečtí fašisté – se zrádci Vlasovci – proti Zákřovu vražednou akci. Gestapem z Velkého Újezda byl vypracován plán akce proti Zákřovu a to tak, že celá vesnice bude obklíčena Vlasovci a pod záminkou střelby partyzánů na Vlasovce bude provedeno zatčení partyzánů a jejich pomocníků podle předem připraveného seznamu.
Akce Zákřov byla provedena 18. dubna 1945. Zúčastnil se jí celý prapor Vlasovců. Navečer odjela horda Vlasovců přes Výkleky k Zákřovu. Po 21. hodině obklíčili gestapáci a Vlasovci obec a provedli prudký útok na severní část vesnice. Používali pušky, kulomety, pancéřové pěsti a ruční granáty. Zakrátko vyšlehly ze stavení rolníka – pana Frant. Švarce – plameny, ale občané požár lokalizovali. Tato usedlost však byla vzápětí znovu zapálena. Když se občané znovu pokoušeli hasit nebo zachraňovat dobytek, bylo na ně stříleno. Někteří byli zadrženi a odvlečeni do jednoho stavení, kde byli střeženi. Aby bylo znemožněno hašení požáru, naházeli Vlasovci do ohně ruční granáty, které postupně vybuchovaly. Pod ochranou palby prováděli Vlasovci drancování, loupení a zatýkání osob – hlavně mužů a chlapců – až do ranních hodin.
Na druhý den ráno byli propuštěni bez výslechu muži starší 50 let. Ostatní – v počtu 23 – byli v trojstupech odvedeni do Velkého Újezda. Tam je Vlasovci zavřeli do malé místnosti ve dvoře radnice – bývalého chléva. Zde byli dva dny „vyslýcháni“, biti a týráni. Čtyři z uvězněných byli propuštěni. Ostatních 19 mužů po dvoudenním mučení, s přeraženými údy a rozbitými obličeji, naházeli do nákladního auta a odvezli do lesa k samotě Kyjanice. Stalo se tak v podvečer 20. dubna. Nad samotou Kyjanice u dřevěné boudy o rozměrech asi 150×210 cm zastavili, přivezli německého faráře p. Schustera ze Slavkova a vyzvali ho, aby dřevěnou boudu vykropil jako hrob. Když farář uviděl zakrvácené a zohyzděné obličeje a těla přivezených mužů, zhroutil se a odmítl výkrop provést. Němci a vlasovci nalili pak do boudy dehet, naházeli poloubité české mučedníky do boudy, obložili je dřívím, na těla nalili ještě benzín a pak vše zapálili…..
Dlouho se plížil dusivý dým lesy a údolím. Místo bylo střeženo ozbrojenými barbary a nikdo tam nesměl.
Doma zatím příbuzní mrtvých marně – po prožitých hrůzách – čekali na návrat svých manželů, otců, synů a bratrů. Ti se však nevrátili.

BYLI TO:
Calábek Josef (45 roků) Zákřov
Marek Josef (43 roků) Zákřov
Marek Drahomír (17 roků) Zákřov
Švarc František (43 roků) Zákřov
Švarc Vladimír (16 roků) Zákřov
Ohera Jan (40 roků) Zákřov
Plánička Jan (35 roků) Zákřov
Závodník Miroslav (23 roků) Zákřov
Závodník Jaroslav (21 roků) Zákřov
Glier Antonín (18 roků) Zákřov
Ohera Oldřich (37 roků) Zákřov
Bém Vlastimil (19 roků) Tršice
Wolf Otto (18 roků) Tršice
Pazdera Jan (32 roků) Doloplazy
Přikryl Klement (32 roků) Doloplazy
Jahn Josef (18 roků) Velká Bystřice
Švec František (26 roků) Velká Bystřice
Musil Josef (30 roků) Bystrovany
Žák Jaroslav (24 roků) Brno

Vrahům těchto lidí staví pomník Praha – Řeporyje.

 • Autor/ři citací: internet

9 komentářů: “Z Novotného je fašista jak vyšitý”

 1. K-NOBL-AUCH napsal:

  Mam seredny pocit.
  Neistoty?
  Mam obavy.
  Svetu vladnu zivly.
  A na svete (viz CZECHIA) su zriadene „spionazne sluzby“ ktore zberaju inofrnmacie. Lustia kryptogramy a krypticke vyjadrovanie ci priame ohodnotenie charakteru.
  Na jednej strane som vykolajeny desivou pravdou ktoru opisujete.
  Na druhej strane obdivujem Vase ohnive zapalene pisanie. Kritiku a vyzvu pre citatelov a obyvatelstvo vseobecne.
  Desim sa momentu ked mi tu bude „sdelene“ ze Vase pisacie instrumenty boli zabavene a nikto nevie kde Vas informacne a spionazne sluzby ministerstva XXXX odtiahli.
  Tazka to doba ked ste nutena nazvat lopatu lopatou ( “ fašistické hovado“)
  A to som si myslel ze uz som videl a pocul vsetko. Ako som sa len mylil.
  Mea culpa, mea maxima culpa.
  A preco som vykolajeny a vydesny? Ti ludia sa nestitili nicoho. Chcu sa mermo mocou dostat naspat. Chcu byt vsade. A desi ma to pretoze je to ako hodinky o ktorych som snival ako maly chlapec.
  Vida! Teraz su vsade! na kazdom pristroji, v aute. Bohu vdaka ze moj telefon ma este drat je uviazany ku zdi. Ma zdatny vek 30 rokov a caka az na stlpoch ucvaknu draty. Skoro.
  Pozehnany den Vam, vdaka za ranne prekvapko a obcas nazrite oknom ci vonku nevystupuju z auta muzi v kozenych kabatoch.

 2. K-NOBL-AUCH napsal:

  OH MY! Komentar som napisal ale zmizol.

 3. Petr napsal:

  Toto už vážně přestává být legrace. Nejpodivnější na tom všem je naprostý klid a nezájem věech vládních činitelů ???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *