Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Výstižné shrnutí špíny světa, ze které jsme unaveni téměř všichni

Milena Doušková, 30.01.2020, 1. Dění…, Komentáře - 2

Je mi 68  a jsem stále více  nekorektně  nasranější. Takže vy působiči toho co se děje, dejte si, na mne, velký pozor.

Je mi 68 a jsem unaven – Robert A. Hall

Toto by měl číst každý muž, žena, dítě ve Velké Británii, v USA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu, ale i v Evropě. Je mi 68 a pracoval jsem tvrdě od svých 18 let, kromě jednoho semestru, kdy jsem studoval a kromě půl roku, kdy jsem denně hledal zaměstnání.

I přes některé zdravotní problémy, jsem pracoval 50 hodin týdně a sedm nebo osm let jsem nebyl nemocný. Měl jsem dobrý plat, celou dobu jsem pracoval tak, abych se dostal tam, kde jsem dnes. V dané ekonomice je odpočinek v nedohlednu a já už jsem unavený.
Velmi unavený.

Jsem unavený z toho, že se mi říká, že musím vytvářet bohatství pro lidi, kteří nemají moji pracovní morálka. Jsem unavený z toho, že slyším, že mi vláda může vzít peníze, které jsem si poctivě vydělal, aby je měla pro lidi, kteří jsou příliš líní na to, aby pracovali a vydělali si peníze také.

Jsem unavený z toho, že se mi říká, že islám je náboženství míru a přitom si každý den mohu přečíst desítky příběhů o tom, jak muslimští muži zabíjejí své sestry, manželky a dcery kvůli rodinné cti. Muslimové se bouří kvůli nějakým drobným urážkám, muslimové vraždí křesťany a židy, protože nejsou věřící, muslimové pálí školy pro dívky, muslimové se neštítí odsoudit k trestu smrti ukamenováním dospívající oběti znásilnění za cizoložství, muslimové mrzačí malým holčičkám jejich genitálie, to vše ve jménu Alláha, protože jim to nařizuje korán a právo šaría.

Jsem unavený z toho, že se mi říká, že musíme být tolerantní vůči jiným kulturám a že musíme naše peníze použít na stavbu mešit a v islámských školách v Americe a Kanadě tolerovat kázání nenávisti, zatímco žádná americká ani kanadská náboženská komunita nemůže postavit kostel, synagogu nebo církevní školu v Saúdské Arábii a tam šířit lásku a toleranci.

Jsem unavený z toho, že se můj životní standard snižuje kvůli globálnímu oteplování o kterém se nesmí diskutovat.

Jsem unavený z toho, že se mi říká, že drogově závislí jsou vlastně nemocní, takže jim musíme pomáhat, podporovat je, jednat s nimi ohleduplně a platit za škody které páchají, protože nemocným se musí pomáhat.

Jsem unavený z jednání bohatých sportovců, bavičů a politiků kteří ze všech stran hovoří o nevinných chybách, hloupých chybách nebo chybách z mládí, když všichni velmi dobře víme, že si myslí, že jejich jedinou chybou bylo, že se nechali chytit.

Jsem opravdu unavený z lidí, kteří nemají odpovědnost za své životy a činy.

Jsem unavený z toho, že ze svých problémů obviňují kde koho, včetně vlády a nechtějí si přiznat, že si za tyto problémy mohou oni sami.

Ano, jsem zatraceně unavený. Ale jsem také rád, že mi je 68, protože už nebudu svědkem toho, co ti lidé udělají se světem. Jenom mi je líto, že se toho ale dožijí moje vnučky a můj vnuk.

Robert A. Hall je veterán námořní pěchoty z Vietnamské války, který byl pět volebních období senátorem za stát Massachusetts

Toto by si mělo přečíst co nejvíce lidí na celém světě!!!

https://artvoice.com/2018/06/08/robert-a-hall-im-72-and-im-tired/

  • Autor/ři textu: Robert A. Hall
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

2 komentáře: “Výstižné shrnutí špíny světa, ze které jsme unaveni téměř všichni”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Bohužel má pravdu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *