Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Voda nad všechny poklady a zrada politických Jidášů

Milena Doušková, 12.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 0

V tomto článku nebudu ukazovat jak a kdo je vinen, protože vinni jsou všichni ti, co měli s prodejem vody do zahraničních firem co dělat. Neznám ta jména a tak nechci na někoho ukazovat prstem. Chci jen ukázat, že ti, co tehdy byli u vesla, sebrali nám to, bez čeho nejde žít, vodu.

Jako všechno ostatní, tak i voda se u nás vesele privatizovala a politici zneužili důvěry svých voličů kteří ještě nevěděli, že to jsou vesměs mizerové co se prodávají za Jidášský groš a prodají naši vodu do cizích rukou. Děly se tu a dějí věci, které by snad nebyly možné ani rozvojových zemích.

Všichni dobře víme, že život bez vody není možný. I naše těla jsou z 80% voda. Pokud ve státní správě hospodaří lidé kterým je jedno v čích rukách je naše česká voda, tak potom je snad všem jasné, že nikdo takový tam nemá co dělat a je na nás, obyčejných lidem je od tam dostat jakkoliv a hlavně už včera bylo pozdě.

Když stát rezignuje na správu strategického odvětví vodárenství jako službu lidem, tak se monopol vody stane jen zdrojem dolování zisků, protože jediným cílem soukromých firem je dostat co nejvíce peněz od lidí na své účty v zahraničí a monopol je k tomu je nejlepší příležitost. Korupce, manipulace, podvody a kolaborace politiků se kterými se spřáhli vodaři a dravci z EU.

Ve vodárenství se ročně točí asi 35 miliard korun. Cena vodních zařízení je v řádech miliónů korun a mají ji v rukou koncerny i když ji na papíře vlastní města nebo městské vodárny Přes výplatu zisků z vodného a stočného, které platí lidé, odchází každoročně 2-3 miliard korun. Ty se od lidí vyberou, ale skončí v cizině, místo aby sloužily k obnově vodovodů, k řešení sucha, ztrát v potrubí a k čistotě vody. Takže miliardy mizí v zahraniční a našim vodárnám nezůstávají peníze na opravy a tak se zadlužují a vypadá to, že prodělají i vlastní kalhoty. Aspoň víte, proč se bude zase zdražovat voda. Není na opravy, protože platíme dravce v obchodě s vodou.

Začalo to kolem roku 1993, kdy stát převedl bezúplatně na obce a města majetek vodáren. Pak koncerny začaly sondovat u zástupců měst obcí a politiků z různých stran, kdo bude ochoten spolupracovat, za mne spíš kolaborovat a hezky potichoučku jim prodat vodu a pak jen čekat na peníze na svých účtech. Ovšem opravy zůstaly na těch zrádcích, co tohle všechno našemu národu provedli. Západní dravci to měli velmi jednoduché. Oni totiž zjistily, že někteří politici jsou ochotni zprivatizovat naprosto všechno co jde. Zajímali se jen o to, za kolik.  Já nevím, ale kdo prodá vodu, zaslouží oprátku.

V těch letech 1995-2005 byla u moci ODS-ČSSD a k tomu jim přicmrdávalo  KDU-ČSL. Bezva parta a pořád je někdo volí a nenechají si říct a nemyslí na to, kdo je vlastencem a kdo prodejcem. Jediné, co pro sebe můžeme udělat, je vyžadovat vrácení vody do naší správy, garanci v ústavě, vymahatelnost práva, odpovědnost politiků a hlavně odvolatelnost a trestní postih zákonodárců, co nepracují ve prospěch svého národa, ale ve prospěch vlastní kapsy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *