Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Ve válce se prostě umírá

Milena Doušková, 09.07.2014, 1. Dění…, Komentáře - 0

Všichni to byli dospělí muži a svoje povolání si vybrali sami. Nikdo je nenutil stát se vojákem. Tohle povolání může znamenat kdykoliv smrt a oni to dobře věděli, když se hlásila na tuhle misi. Za svou práci byli placeni a znali rizika.

Zahynuli tragicky a nešťastně. Byli stateční a nenahraditelní. Taková slova se hrnou na nás ze všech médií. Dokonce se zítra rozezní zvony a rozhučí se sirény. To vše pro naše čtyři vojáky, kteří zemřeli při výkonu své práce.

following-orders-156021_960_720

Ne, že bych je nepolitovala, ale to jaké tak vše, co bych k tomu řekla, kdybych nebyla svědkem masáže na naše city. Všichni to byli dospělí muži a svoje povolání si vybrali sami. Nikdo je nenutil stát se vojákem. Tohle povolání může znamenat kdykoliv smrt a oni to dobře věděli, když se hlásila na tuhle misi. Za svou práci byli placeni a znali rizika.

Je to tragédie pro jejich rodiny, to ano. Nevím, jestli jejich bolest zmírní dva miliony a vdovské a sirotčí důchody, ale budou zabezpečeni.

Lidé umírají dnes a denně i pri výkonu svojí práce a nemusí to být ani vojáci. Když si vzpomenu na opravdovou válku, tak se padlí vojáci počítají po stovkách, tisících atd…………..Tam bojovalo všechno co mělo ruce a nohy. O tom je válka a já nechápu ten cirkus kolem čtyř zahynulých. Nedej bože, aby někde zahynula třeba rota. To bychom udělali co? Raději to nechám na vaší fantazii, abych nebyla slovně ukamenována.

Zdroj fotografie: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *