Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

To jsme se dostali do pěkné prdele a její jméno je EU

Milena Doušková, 25.10.2019, 1. Dění…, Komentáře - 0

Jak je možné, že nám už vyhrožuje násilím zemička jménem Belgie, že pokud nepřijmeme uprchlíky, tak nám budou vnuceny silou. No kde to jsme? Co si to vůbec kdo dovoluje vůči suverénní zemi? Ano, stojí za nimi západní část EU a mají za to, že jejich síla je dost velká, aby dala Visegrádské čtyřce pořádně za uši. Docela by mne zajímalo, co tou silou myslí. To na nás pošlou tanky, nebo budeme podrobeni leteckým náletům, či na nás spustí nějaké otrávené deště. Možná už staví novodobé plynové komory pro neposlušné Slovany. Pouštím si teď hodně často dokumenty z druhé světové války a se zděšením vnímám, že mají stejné řeči jako Hitler. Buď bude po mém, nebo vás vyhladíme. Doporučuji všem lidem zabývat se historií. Tam najdete poučení a možná vám to dodá sílu nepodlehnout a neposlechnout šílenému diktátu EU. Dokud nám odměřovali toaletní papír a rovnali okurky, jen jsem se zasmála. Tohle už je o něčem jiném. Tady je o sebezničení. Každé zvíře si brání svoje teritorium. I lidé si ho kdysi bránili. Co se změnilo? Západ zdegeneroval a ani si toho nikdo z nich nevšiml.

Česko, Maďarsko a Polsko už čelí žalobě od Evropské komise. Prý jsme neefektivní a ozývají se z EU hlasy, že nás musí přehlasovat, donutit ke změně názoru a to i silou.

Belgického premiéra Michela štve soudržnost Visegrádské čtyřky a buď poslechneme diktát EU, nebo uvidíme, jak se to dá vymoci jinak a jak nás může EU zlomit a dostat naše země tam, kde je západní Evropa dnes, to je v prdeli.

Víte, naši politici docela dobře vědí, že pokud by v této otázce vyhověli EU, tak se se dočkají krvavé revoluce. My si docela dobře pamatujeme doby, kdy nám pořád někdo vládl a vždycky jsme byli biti jako žito, podceňováni, zneužíváni a je toho prostě dost. Nikdo nás nedonutí souhlasit s tím, že u nás bude vládnout islám, že se budeme bát ve vlastních městech. Co si udělal západ, je jejich věc a my nebude žrát jejich vařící kaši s nimi. Situace se vyostřuje a pokud tohle šílené, politické uskupení neopustíme, tak shoříme s nimi rychleji než papírový čert. Lidé, nedejte se opít rohlíkem a vyžadujte ochranu naší vlasti.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *