Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Tiše závidím Rusku - Strýčku Vovo, jsme s Tebou

Milena Doušková, 13.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 3

Ruské děti z kadetní školy zpívají o tom, že EU nemá vlastní názor, prezident za mořem ztratil svoji moc a Aljaška se vrátí Rusku způsobily poprask v EU i v USA.

Píseň „Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” složili Vjačeslav a Nikolaj Antonovovi.

21. století je zde
svět je unavený z válek
populace planety už došla trpělivost s hegemonem
evropská unie nemá vlastní názor
blízký Východ naříká od bolesti
za oceánem byl prezident zbaven moci
a od nás od severních moří
až do dáli k jižním hranicím
od Kurilských ostrovů až po Baltské pobřeží
a v této zemi by byl mír
ale jestli hlavní velitel
vyzve k poslední bitvě
strýčku Vovo, jsme s Tebou
a co se stane s mojí generací
pokud budeme slabí ztratíme celou zemi
a naši věrní přátelé
námořnictvo a armáda
a rudá hvězda dědy na památku přátelství
a od nás od severních moří
až do dáli k jižním hranicím
od Kurilských ostrovů až po Baltské pobřeží
a v této zemi by byl mír
ale jestli hlavní velitel
vyzve k poslední bitvě
strýčku Vovo, jsme s Tebou
přes hřeben ostrovů se nedostanou
nikdy Samurajové
hrdě povstanu a budu chránit hlavní město Jantaru
náš Sevastopol a Krym
uchráníme pro naše potomky
přivedeme Aljašku zpátky domů
a od nás od severních moří
až do dáli k jižním hranicím
od Kurilských ostrovů až po Baltské pobřeží
a v této zemi by byl mír
ale jestli hlavní velitel
vyzve k poslední bitvě
strýčku Vovo, jsme s Tebou

(píseň přeložil Šéfredaktor AE News)

Strana Jednotné Rusko Anna Kuvyčkovová, stoupenkyně Vladimira Putina je všeho příčinou. Rozhodla se písní podpořit zatím neohlášenou kandidaturu Vladimira Putina na prezidenta i na další volební období a volby už jsou za dveřmi. Příští rok budou Rusové volit svého prezidenta.

Západní sedmá velmoc se bouří proti prý zjevné propagandě, ale já to vidím jinak. Cítím, že Rusko má všeho dost a cítí, že bude potřebovat všechny své síly k obraně svojí země, svého způsobu života. Vlastně nám předkládají svoje pocity tak otevřeně, jak jen to jde.

Děti zpívají jak mají všeho plné zuby. Válek a tyranie a zbabělosti EU kterou vede USA do zkázy. Trump je bezmocný a ti tam vzadu převzali všechno moc a blíží se konečné řešení otázky? Pravděpodobně ano, protože Rusové už to vědí a připravují se na válku a dopředu nám sdělují, že oni se nikdy nevzdají

Strýčkovi Vovovi, Vladimíru Putinovi, dávají najevo, že budou stát při něm. V Rusku žijí chytří lidé a mají informace v tomto globálním světě a musí se cítit ohroženi, když na hranicích jsou všude americké základny. Amerika má v 65 zemích světa více než jeden tisíc základen a vojáky má ve 150 zemích. I naši zemi pokládají Američané za dobyté území.

Píseň je velmi silná, ukazuje nám na slabost nové generace, na zrušené vojenské služby, na rozrůstající se  LGBT a  česká brigáda pod německým velením. Ano, taková je naděje našeho národa, národa České republiky. To není naděje, ale beznaděj. Nemáme armádu, nejsme schopni obrany a naši muži se nezmohou ani na svoji obranu a kdo bude bránit ženy a děti? Asi zase ženy. Ty budou schopné na obranu svých děti udělat cokoliv. V tom jsme zůstaly nádherně silní a hrdě slovanské. Naše ženy se nevzdají a nepoddají. Věřím tomu.

Ano, já závidím Rusku jejich děti a muže, co pořád vědí co je vlast a budou se za ni být jako to dělali celá staletí.

Možná se někdo zeptá, proč se zpívá o Kurilských ostrovech a samurajích. Japonsko má pocit, že Kurily mu patří, tak je to vzkaz pro ně, že Rusové Kurily nedají. Proč se zpívá  o Sevastopolu a Krymu je snad každému jasné. Nikdy nebude patřit Ukrajině, potažmo USA, aby si na něm mohli udělat další základnu a pak bomba Aljaška, to se musí Američanům hodně zajídat. Zní to neuvěřitelně, ale to všechno se může stát, pokud Nato rozpoutá válku s Ruskem. Pak už jen stačí použít atomové zbraně a nikdo nevíme, co by bylo dál.

Američani a jejich spojenci nikdy neustali v nenávisti k Rusku a vypadá to, že jim nikdy ani neodpustí to, že vyhráli druhou světovou válku. Vždycky usilovali o vyhlazení Rusko a tak je tlačí do rohu protože se přejí, aby se ruský medvěd nechal vyprovokovat aby udělal ten první válečný krok. To je to, co po něm chtějí. Studená válka proti Rusku nikdy nepřestala.

Tato píseň ukazuje všem Slovanským národům kudy vede cesta a je na nás, jestli pochopíme o co jde. Jde o život našich dětí.

3 komentáře: “Tiše závidím Rusku – Strýčku Vovo, jsme s Tebou”

 1. K-NOBL-AUCH napsal:

  „propaganda is not the touch of the magic wand. It is based on slow, constant impregnation. “
  Dovolim si aspon tento citat.
  Odpovedat na Vas clano/uvahy sa da len dalsim clankom ale ten HOLT! je ponad moje sily prelozit. (link v druhom komentari)
  Mam obavy ze zahyniema na „zradu’mladej generacie, teda nasich deticiek ktore nevidia realitu.Odmietaju realitu a ziju v iluzii. A volia fatamorganu. Preto som si vybral tie slova co citujem:
  Propaganda nie je dotyk carovnym prutikom, je zalozena na pomalej,neustalej impregnacii.
  Verim ze som sa strefil. Verim ze sa Vam p.autorka, alebo nikomu schopnemu ci dusi co „ma“ cas podari clanok prelozit a gramaticky upravit v cestine aby daval zmysel.

 2. Zdeněk Olšák napsal:

  My burani to víme a známe mladí jsou zblblí propagandou a neuvažují co je čeká.A naši vlastizrádní politici nás prodali aby mohli dál beztrestně krást podvádět a mnou si ruce nad blbostí voličů co je stále volí.Snad se dočkám toho,že se bude dělat pořádek ze zloději a vlastizrádci co si říkají politici

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *