Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Tak mám pro vás novinky vy nacistické české mrchy

Milena Doušková, 09.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 22

Asi máte z nadpisu pocit, že jsem se pomátla na rozumu. Ne, nepomátla. To je nová světová historie pod taktovkou české historičky.

Češi začali holokaust, tohle nám na triko přišila nový německá kniha. Vlastně jsme sami od sebe zakládali židovská ghetta a raději jsme ani nečekali na rozkaz německých okupantů. Přepisování historie je v plném proudu. Potomci německých fašistů chtějí velet EU bez tíhy minulosti a tak se vina rozptyluje mezi státy, kteří pod nimi trpěly a jejichž občané umírali.

Německé velvyslanectví v Praze nám hrdě ukazuje svoji novou knihu Mezi Prahou a Mikulovem s podtitulem Život židů v českých zemích, kde bez skrupulí obviňují Čechy ze spolupachatelství na holokaustu. Vyjde v několika jazycích a dokonce i v hebrejštině.

Němci za války vyvraždili 6 milionů Židů a chtějí se z toho vyzout a velkou část viny hodit na náš národ. Zase v tom má ty své špinavé pracky neziskovka – Adalbert Stifter Verein a nabízí německý pohled na české dějiny pod perem spisovatelky a historičky Kateřiny Čapkové z Akademie věd.

Kniha nám má ukázat, že my, Češi, jsme vyráběli židovská gheta sami, bez příkazů německých okupantů. Česká nenávist k židům byla prý obrovská a tak čeští fašisté nepotřebovali žádné rozkazy při přípravách na konečné řešení židovské otázky. Čapková a Formmer se v knize pokusili vyrobit Čechům jejich fašistickou minulost,” píše historik Cerman a velmi se snaží vzbudit nás dojem, že Češi vytvářeli židovská ghetta ještě před Terezínem a Němci se k nim jen tak nějak jako by přidali.

http://www.usd.cas.cz/vyzkumni-pracovnici/capkova-katerina/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Frommer

http://blog.aktualne.cz/blogy/ivo-cerman.php

To my, Češi, jsme svým děsným chováním svojí nenávistí spustili druhou světovou válku, vyvraždili milióny lidí na frontách a v koncentračních táborech. Němci jsou oběti českých našeptávačů a manipulátorů. To Češi potřebují vyhladit, aby už nikdy nemohli přinutit statečný a slušný německý lid k válce. Nebýt nás, tak se to vůbec nestalo.

Seznam koncentračních táboru a kde byly založeny

První seznam jsou sběrné tábory a proto nepíšu počet obětí, byl do 10 000 a co to bylo pro nacisty, nic.

Amersfoort-Nizozemsko
Arbeitsdor- Německo
Banjica-Srbsko
Bardufoss-Norsko
Bolzano-Itálie
Bredtvet-Norsko
Breendonk-Belgie
Breitenau-Německo
Falstad-Norsko
Grini-Norsko
Herzogenbusch-Nizozemsko
Hinzert-Německo
Kauen-Litva
Klooga-Estonsko
Lager Sylt.Channel Islands
Langenstein Zwieberge-Německo
Le Vernet-Francie
Malchow-Německo
Niederhagen-Německo
Oranienburg-Německo
Osthofen-Německo
Risiera di San Sabba-Itálie
Skrochovice-Česko
Vaivara-Estonsko
Westerbork-Nizozemsko

Koncentrační tábory s mrtvými od 10 000 do 50 000

Crveni krst-Srbsko obětí až 30 000
Flossenbürg-Německo obětí až 30 000
Gross-Rosen-Polsko obětí až 40 000
Janowska-Ukrajina obětí až 40 000
Kaiserwald-Lotyšsko obětí až 20 000
Kaufering/Landsberg-Německo obětí až 15 000
Mittelbau-Dora-Německo obětí až 20 000
Natzweiler-Struthof-Francie obětí až 25 000
Płaszów-Polsko obětí až 10 000
Soldau-Polsko obětí až 13 000
Soldau-Polsko obětí až 13 000
Terezín-Česko obětí až 35 000

Koncentrační tábory s mrtvými nod 10 000 do 100 000

Bergen-Belsen-Německo obětí až 70 000
Buchenwald-Německo obětí až 56 000
Malý Trostinec-Bělorusko obětí až 65 000
Mauthausen-Gusen-Rakousko obětí až 95 000
Neuengamme-Německo obětí až 55 000
Stutthof-Polsko obětí až 65 000

Koncentrační tábory s mrtvými od 100 000 do 500 000

Chelmno-Polsko obětí až 320 000
Dachau-Německo obětí až 200 000
MajdanekKZ Lublin-Polsko obětí až 360 000
Ravensbrück-Německo obětí až 150 000
Sachsenhausen-Německo obětí až 200 000
Salaspils-Lotyšsko obětí až 101 000
Sobibór-Polsko obětí až 250 000
Varšava-Polsko obětí až 200 000

Koncentrační tábory s mrtvými od 500 000 do 1 000 000

Bełżec- Polsko obětí až 600 000
Jasenovac-Chorvatsko obětí až 700 000
Treblinka-Polsko obětí až 870 000

Koncentrační tábory s mrtvými nad 1 000 000

Auschwitz – Birkenau-Polsko obětí až 3 500 000  OSVĚTIM

Oficiálně bylo mrtvých 1 200 000

3 500 000 uvádí sám velitel komplexu Auschwitz – Birkenau

Osvětim byl komplex německých nacistických koncentračních a vyhlazovacích táborů ve druhé světové válce

První tábor byl Německem zřízen na základě příkazu Heinricha Himmlera ze dne 27. dubna 1940. Původně byl určen pro Poláky, ale v létě roku 1941 nacisté rozhodli, že zde bude probíhat konečné řešení židovské otázky holokaust. Velitel tábora, Rudolf Höss, při noromberských procesech uvedl, že v Auschwitzu zemřely více než tři miliony lidí. Podle Státního muzea Auschwitz-Birkenau však v tomto táboře zahynulo 1,4 milionu lidí, z nichž přibližně 90 % byli židé prakticky ze všech evropských států. Většina obětí byla zavražděna v plynových komorách areálu Auschwitz II plynem Cyklon B, smrt ostatních byla způsobena systematickým hladověním, nucenými pracemi, absencí zdravotní péče, individuálními popravami a pseudolékařskými experimenty.

Dne 27. ledna se každoročně během Mezinárodního dne památky obětí holokaustu připomíná osvobození Auschwitzu rudou armádou pod velením maršála Koněva ze stejného dne roku 1945.

Tak, taková je pravda a žádné zastírací manévry Němcům nepomohou. Co je na tom šílené a neodpustitelné je to, že se na tomto odporném paskvilu podílí česká historička a vehementně se snaží o vylepšení obrazu Německa za druhé světové války. Měli počkat, už umře generace a pamětníků a generace nás, kteří jsme to slýchali od našich rodičů a prarodičů. My nezapomínáme a máte tu smůlu, že jste tu udělali moc brzo.

Včera jsem si opět pustila jeden z nejlepších filmů a německých zločinech v táborech smrti:

DENÍK ANNY FRANKOVÉ

Pořád na mne působí strašných dojmem a vždy mne naplní lítostí i nenávistí. Dokud budu žít, nepřestanu psát pravdu o tom, co jsou Němci zač a že opovrhuji lidmi naší země co jim lezou do zadku pro pár všivých zlaťáků.

Jen se dívejte a dívejte.

 • Autor/ři citací: wikipedie

22 komentářů: “Tak mám pro vás novinky vy nacistické české mrchy”

 1. Zdeněk Olšák napsal:

  My pravdu známe tohle je cílené na mladé vymaštěné mozky,zbytek záleží na nás

 2. Drak napsal:

  A my si tu svini z AV ještě platíme. Doufám, že bude na hodinu vyražena z místa.

 3. Vlastimil Ruman napsal:

  Je vidět že nacismus v Německu stále žije a znovu nabývá na síle s tichou podporou Německé vlády.

 4. K-NOBL-AUCH napsal:

  Davno ked som este bol mladik dostal som vieru. Vieru ze to nie su levi a tigri ani kobry.
  Z dovodov osudu alebo pomsty vesmiru som sa narodil na mieste z ktoreho som sa nemohol vymotat len vyhovorkou ze ja nie som vinny svojim narodenim.
  Ta viera sa potvrdzovala – a mam pre Vas prekvapenie – potvrdzuje nadalej. Tie najzakernejsie selmy co poskvrnuju povrch zeme su ludia.

 5. Petr napsal:

  My ani nepotřebujeme nepřátele, poněvadž v tomto národě je tolik zaprodaných všehoschopných sviní, že bychom je mohli rozdávat.

 6. Svinstvo napsal:

  Jak je možné, že tato osoba je placena z peněz nás všech a dovolí ji někdo něco takového vyplodit . Tato osoba by měla být zbavená všech titulů a vypráskaná z akademie a zavřena do kriminálu . Vláda by měla zastavit dotace akademii věd z důvodů překrucování dějin jejim zaměstnancem. Ještě že nenapsala, že Německo jsme napadli my a oni se jenom bránili.

 7. HNUS napsal:

  PB si je najde a brzy; věřte!!! Jedno válečné ZMRTVÝCHVSTÁNÍ a je po nich; hnus … toto musí
  přijít znovu; aby se otevřely ty tupé zaprodané mozky; jeden den WWII a nevydržíte; to co TI prožili a přežili vy bando jedna SPROSTÁ

 8. rohir napsal:

  Kde se tam uprostřed vzala ta fotka sovětských katů z NKVD ve vaťácích, filcových válenkách a v typické ruské ušance? Chce nám autor připomenout, že naši ČS občané umírali v sovětských koncentrácích ještě dlouho po skončení války? V článku je uveden počet obětí v Osvětimi 3 500 000, ale já se byl v Osvětimi podívat celkem 3x mezi lety 2008 – 2018 a na vlastní oči jsem viděl, že tam je na pamětní desce uveden počet obětí 1 200 000. V Osvětimi měli na spalování mrtvol celkem 4 pece na dřevěné uhlí, do každé z nich se dalo na kovovém výsuvném roštu umístit pouze 1 tělo. Kdyby tam měli spálit 3 500 000 mrtvol, tak by ještě dnes museli pracovat na čtyřsměnný provoz. Článek je zajímavý, ale prosím – chtělo by to trochu méně spravedlivého rozhorlení a o něco více soudného myšlení.

 9. příběhy napsal:

  omlouvám se za chyby..pobili dobytek rodičů babičky a vyvraždili rodinu která sousedila vedle babičky

 10. A kdo je na vině. napsal:

  A kdo je na vině Čeští občané nikdo jiný.Sudetský Posselt má dost podporovatelů mezi politiky v České republice například Hermana, Bělobrádka a podobných zrádců národa a každý mlčel.Ptám se proč všichni mlčeli.Za těchto podmínek bude brzy polovina Českého národa zfanatizována na podporu fašizmu.

 11. Nic se nestane napsal:

  Češi jako vždy nic proti tomu dělat nebudou. Nakonec mají i dost svých Quislingů.Doslova, že se potvrzuje, že jsme připosraný národ.Stačí se podívat do historie. Republika nevznikla ani mečem, tedy bojem, ani podrobením, tedy kolonizací. Vznikla pod Masarykovým vedením politicky, snad jediná na světě. Naše legie nelze počítat. Vznikly ve Francii a zrovna tak i naši vojáci ve druhé svět. válce v Anglii. Hrstka nadšenců, kdy národ se přizpůsoboval. Přísahali věrnost Říši a Hitlerovi stejně jako později Gottwaldovi, Stalinovi a SSSR na věčné časy. I na Bílé hoře 1620 převládali Němci. Každý myslí jen na sebe, na svou chatu a žejdlík piva. Bohužel. A pokud skutečně nevyčistí ten marast ve vládě a v parlamentu, tak se přizpůsobí opět, koupí si koberečky, budou se na veřejnosti modlit a bude jim vyhovovat šaría. Co se stane, až Islám jim to pivo zakáže je otázka. Faktem ale je, že nějaké cinkání klíčky tomu nepomůže. Jen vidle. Prostě v Česku neexistuje silná vůdčí osobnost. A pokud se vyskytne premiér Jako je Babiš, který opravdu něco pro republiku dělá, tak jsou demonstrace za jeho odvolání, místo toho, aby za nelegální a protistátní (protiůstavní) demonstraci a propagandu proti republice soudně prošetřovali a trestali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *