Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Radikální muslimové jsou krutí

Milena Doušková, 04.09.2012, 1. Dění…, Komentáře - 0

V podstatě je to dobře, že je dívenka ve vězení, protože by ji roztrhali na kusy. Teď fanatický dav obléhá domek jejích rodičů, a proto musí být chráněni policií. Nic nepomáhá tvrzení, že to bylo dceři podstrčeno, protože doma nic takového nemají. Víte, jaký je za to trest? Trest smrti! Takže i kdyby to udělala, tak zabít pro dva listy z koránu děvče z Dawnovým syndromem?

Přemýšlí, proč jsou radikální muslimové tak velmi tvrdí. Dítě jménem Rimša teď sedí ve vězení s vysokou ostrahou. Zdá se vám to jako hloupost? Mně taky, ale je to bohužel pravda. Navíc má dívenka pravděpodobně Downům syndrom. Byla na nákupu a v jejím košíčku pak byly nalezeny dvě ohořelé stránky vytržené z koránu. Její rodina je křesťanská a nevím, kde by dítě vzalo stránky z koránu. Navíc jsou si křesťané mezi muslimy velmi dobře vědomi dennodenního nebezpečí od fanatických muslimů.

buildings-203194_960_720

V podstatě je to dobře, že je dívenka ve vězení, protože by ji roztrhali na kusy. Teď fanatický dav obléhá domek jejích rodičů, a proto musí být chráněni policií. Nic nepomáhá tvrzení, že to bylo dceři podstrčeno, protože doma nic takového nemají. Víte, jaký je za to trest? Trest smrti! Takže i kdyby to udělala, tak zabít pro dva listy z koránu děvče z Dawnovým syndromem?

Nedávno jeden radikální muslim v Holandsku vykřikoval, že nevěřící Holanďané se mají z Holandska vystěhovat. Není tam místo pro pravé nevěřící. Nějak nám v tom vzteku zapomněl, že on je ten přistěhovalec, kterému dali střechu a jídlo. Jak, se za to odvděčil? Nenávistí.

Poslední dobou čtu a slyším jen o naparování těchto radikálů a jejich nenávisti vůči všemu, co není muslimské. Nemám ráda žádnou církev, ale ještě jsem neslyšela, že by se děla teď, něco takového mezi katolíky. Není dobré je nechat v našich zemích dělat co chtějí, jednou by se nám to mohlo hodně nevyplatit.

CITACE Z KORÁNU

2:191 Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna nevěřících!
3:10 V ten den nebudou nevěřícím majetky ani děti jejich proti Bohu nic platny a stanou se palivem pro oheň pekelný.
4:34 Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých ženám. A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký.
  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *