Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Proč nezakázali komunisty

Milena Doušková, 18.11.2014, 1. Dění…, Komentáře - 0

P.S. Nemohli likvidovat KSČ - protože by napřed museli vypadnout oni všichni. Informací o tom, kdo byl či nebyl ve straně je pořád dost. Informace o tom, kdo kolikrát převlékl kabát je také dost. Stačí si informace najít.

Vracím se k tomuto tématu, protože se mi zdá v dnešní době docela zajímavé. Zakázat KSČM a já se ptám proč? To už tady přece bylo. Likvidovali se lidé s jinými názory. My přece říkáme že jsme lepší. Opravdu jsme? Já si to nemyslím, protože neustále se tu kamenují všichni, co si troufají mít odlišný názor a ještě ho říkají či píší veřejně. To ale potom není demokracie, ale zase jen a jen totalismus. Ale co takhle se podívat na ty co nám vládnou, kde vyrůstali, co studovaly a čemu věřili. Kolikrát otočili kabát i s názory. Stavíte komunismus vedle nacismu. Ano, Stalin byl zločinec, ale kdyby neporazil Němce, tak náš národ, a nejen náš, vymizel z mapy Evropy.

map-1020093_960_720

Za komunismu nebylo dobře na duši, za kapitalismu není dobře na těle. Nacismus posílal lidi do válek. Ano, lidi, protože války se dávno netýkají armád, ale celých národů. Ale spočítejte si země, které jsou teď ve válce a kde se roztahují ti, co tam neopatří. Bojí se jen jednoho, že takového válečného rozsahu co provedl Hitler už jim nikdo nedolí. V tom mají pravdu, protože na světě je tak moc sebezničujících zbraní, že bychom sen vypařili do vesmíru všichni. To by se agresorům nelíbíli, protože sami velmi rádi žijí a hlavně se opájejí mocí. Žijí se nad tou propastí co je dělí od obyčejných lidí a podle mne, jsme jim naprosto putna. Jste dobří jen k tomu, aby oni se měli tak jak chtějí.

P.S. Nemohli likvidovat KSČ – protože by napřed museli vypadnout oni všichni. Informací o tom, kdo byl či nebyl ve straně je pořád dost. Informace o tom, kdo kolikrát převlékl kabát je také dost. Stačí si informace najít.

Zdroj fotografie: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *