Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Plaťte a potom včas umřete

Milena Doušková, 13.06.2014, 1. Dění…, Komentáře - 0

Asi mají pocit, že se budeme dožívat krásných 105 let, nebo se z nás stane Kostěj nesmrtelný. Už to vidím. Takže asi tak v 80-90 letech se odebereme na onen světa necháme tomuto prohnilému státu 486 000,-Kč. Docela slušný vejvar.

Jsem ženská zvědavá a protože mám doma syny co se živí sami, nic po státu nechtějí, ale on po nich chce docela dost.

Tak mě to nedalo a začala jsem si jen tak trochu hrát s čísly a odešla jsem do nich docela naštvaná, znechucená a s chutí někoho z těch mizerů nahoře nakopnout do pozadí a pak je ještě poslat do horoucích pekel.

Pokud platíte na důchodové pojištění minimální částku která je 2700,-Kč, dostanete úžasný úžasné důchod v obří částce 3500,-Kč. K tomu, aby vám je vůbec vyplatili, musíte odpracovat alespoň 30 let a ti mladší dokonce 35 let.

2700 x 12 x 35 = 1 134 000

Když půjdou do důchodu v 70 letech tak má stát představu, že tu bude ještě:

1 134 000.2700=35 let

Asi mají pocit, že se budeme dožívat krásných 105 let, nebo se z nás stane Kostěj nesmrtelný. Už to vidím. Takže asi tak v 80-90 letech se odebereme na onen světa necháme tomuto prohnilému státu 486 000,-Kč. Docela slušný vejvar.

bank-note-209104_960_720

Proto chci od státu jen jedno. Nechte lidi kteří budou chtít, ať si spoří sami a zajišťují se na staří také sami. Jenže vy jste ještě daleko nenasytnější. Vy totiž už teď vyhrožujete lidem, ať se na stáří zajišťují sami, protože stát na to prostě nebude mít, ale vaše nenažranost vám nebrání dát nám za povinnost jim peníze na důchod odvádět.

Takže dávat, ale i šetřit. Kde na to mají lidé vzít je tak nějak nezajímá. Paní ministryně Marxová k tomu podotkla, že to šetření je vlastně jen pro tu bohatší vrstvu. To by se jeden z nich pos….Tak co vlastně po nás chtějí? Prachy, prachy a zase prachy a nic nám za to nedávají. Naví, nezaplatíte, dají vás k soudu pro neplnění povinností. Co takhle udělat to obráceně a zažalovat stát pro okrádání obyčejných lidí. Být na místě mladých, udělala bych to a se státem bych se klidně soudila.

Zdroj fotografie: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *