Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Pirátská dáma

Milena Doušková, 05.08.2019, 1. Dění…, Komentáře - 17

Citace:

„Moderní a inteligentní bytová politika je pro nás jednou z priorit. Češi jsou obvykle zvýhodněni tím, že pracují a mohou se tak v pohodě zadlužit hypotékou na zbytek života. Všichni však takové štěstí nemají. Miliony Afričanů takové možnosti nemá a proto jim musíme pomoci a učinit z České republiky důstojnou zemi, kde nás bude každý mladý Afričan chtít kulturně obohatit svojí přítomností. Věříme, že bychom mohli v ČR v první vlně přijmout desítky tisíc uprchlíků a věnovat jim pro jejich pohodlí byty pro mladé!“

PhDr. Olga Richterová, PhD., poslankyně PSP ČR a 1. místopředsedkyně Pirátů

Možná, že titul mrcha je trochu ostrý, ale já znám ještě daleko horší, ale ty nemohu použít. Takže naši mladí se mají zadlužit na celý život, riskovat že mohou přijít o práci a pak padnou do rukou exekutorské mafii. Velmi „krásná“ představa. Kdežto, přivandrovalci z Afriky dostanou startovní byty, které jsou našich mladým odepřeny. Mělo by to být jinak. Měla by být pomoc našim mladým, dobře zaplatit rodiny s dětmi a zvýšit porodnost. Tohle je cesta. Ano, děti jsou budoucnost a naděje, ale naše bílé děti, který budou mít v sobě zakořeněnou naši kulturu. Ovšem vy, Piráti na naši kulturu naprosto kašlete a nejraději byste míchali bílý těsto s kakaovým a upekli z toho dort jak pejsek s kočičkou. My ale nechceme mísení. My si chceme žít tak, jak nás předkové naučili a jak je nám to vrozené. Preferujete Afričany, ale národ ne. K čemu sedíte v parlamentu, když neposloucháte hlas lidu. měla byste zvednout prdel i s ostatními Piráty a mazat do Afriky pomáhat přímo na místo. To bych vám potom možná uvěřila, že to myslíte dobře. Takhle mám pocit, že jste jen loutka, která se řídí příkazy.

Já se ptám:

„Čím si zasloužili tuhle výhodu, kterou jich chcete nevážená Pirátko udělit?“

Možná tím, že máte pocit, že je budete moci ovládat a tak je dostat do svého vleku u voleb. Hluboce se mýlíte, protože jestli si něco nenechají líbit, tak jakoukoliv morálku, jakékoliv zařazení do společnosti. Budou vytvářet svoje ulice, potom města a nakonec vytlačí nás, původní obyvatele a majitele téhle krásné země. Velmi mi chybí ve vaší citaci ženský element. Vy neustále píšete o příjmání mladých Afričanů, ale ani slovo nepadlo o příjmání mladých Afričanek. To ve mně budí pocit, že jste jak praštěná Žilková a chcete nás sem dohodit nové samce a přednost budou mít smíšená manželství a jejich potomci. Tímto diskriminujeme bílou většinu, odsouváte ji někam na okraj a preferujete cizince, co pro tuhle zemi nic neudělali, ale jsou jejím velkým nebezpečím.

Vám nestačí co se děje kolem? Nedělejte z nás malé děti, nebo přestárlé důchodce co nemají rozum a musí být rozumně vedeni politiky. To by ti politici museli být jiní. Museli by nás respektovat, mít rádi svoji zemi, snížit si platy na výši jak mají ostatní, chodit mezi lidi, pomáhat jim.

JÁ PAK MOŽNÁ ZMĚNÍM NÁZOR NÁZOR NA PODIVNÉ OSOBY V POLITICE.

P.S. Mimochodem jak velký máte byt a kolik osob ho obývá? Mně by to moc a moc zajímalo.

———————————————————————————————

Miroslav Kotaška

PhDr.Olga Richterová PIRÁTSKÁ POSLANKYNĚ zaperlila v parlamentě !

„Moderní a inteligentní bytová politika je pro nás jednou z priorit. Češi jsou obvykle zvýhodněni tím, že pracují a mohou se tak v pohodě zadlužit hypotékou na zbytek života. Všichni však takové štěstí nemají. Miliony Afričanů takové možnosti nemá a proto jim musíme pomoci a učinit z České republiky důstojnou zemi, kde nás bude každý mladý Afričan chtít kulturně obohatit svojí přítomností. Věříme, že bychom mohli v ČR v první vlně přijmout desítky tisíc uprchlíků a věnovat jim pro jejich pohodlí startovní byty pro mladé!“

PhDr. Olga Richterová, PhD., poslankyně PSP ČR a 1.
místopředsedkyně Pirátů


https://vk.com/@prokopholy-pro-ta-pirtsk-krva-nem-rohy-a-ten-vl-nen-vykastrovn?ref=group_block

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Vladimir-Pelc-Politici-makaji-588541

http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/7515-vetsi-pitomost-uz-nemuze-politik-cka-vyslovit-snad-jen-s-vyjimkou-jisteho-europoslance-j-s

 • Autor/ři obrázků: Pixabay.com
 • Autor/ři citací: pirátka

17 komentářů: “Pirátská dáma”

 1. Petr napsal:

  Kdyby tato zdegenerovaná blbka hlásala svoje moudra z klecového lůžka, potom by bylo vše v naprostém pořádku, ale pokud má toto individum pozici a vliv na chod republiky, potom začínám mít opravdu strach, do jaké prdele jsme se to dostali. Kdo to vůbec může kdy volit ? To jsou ti mladí skutečně tak vygumovaní ? Copak si nedovedou spočítat co se tady bude dít ? Nikdy by mně nenapadlo, že takhle budu v budoucnu uvažovat, ale opravdu rád vzpomínám na zlatou svobodnou dobu, která nenávratně skočila 17.11.1989.

  • Vladimír Krampol napsal:

   Ano paní Doušková,voliči Pirátu,většinou mladí,jsou zdegenerovaní a zřejmě s tím nic dělat nejde.Ani bych se nepokoušel,z vola princeznu neuděláš ani zázrakem,tak je musí ti normální vyeliminovat volbami.

   • Já fakt nechápu, proč to tak je. Copak jsou slepí a hluší?

    • Jan napsal:

     Slepá, hluchá a hloupá jste vy, paní Mileno, nezlobte se. Šíříte tu lži. Daný citát je sprostý výmysl, zřejmě z dílny SPD. Než něco takového budete šířit dál, můžete si například na stránkách Poslanecké sněmovny ověřit, kdy kdo co přesně řekl, jsou tam kompletní záznamy.

     Jinak také viz https://www.pirati.cz/hoax/

    • Poslanecká sněmovna mne nezajímá a jejich kecy už vůbec ne. Budte tak laskav a nikoho nenapadejte. Já vás také toleruji a snažím se být slušná ke všem komentujícím.

    • Jan napsal:

     Co prosím? Vás „nezajímá“ poslanecká sněmovna, ale píšete tu, co tam prý řekla jedna poslankyně, přestože to nikdy neřekla? Proč to děláte?

    • Vám vadí jen jedna věc a to článek Pirátská mrcha.Že mě ti lháři nezajímají, to neznamená, že ty jejich kecy poctivě neposlouchám. Nejste náhodou příbuzný? Nebo také chcete pozitivní přístup k migraci? nebo co vlastně chcete?

    • Jan napsal:

     Ano, vadí mi lhaní. Myslím, že to děláte častěji, ale u tohoto článku jsem se zastavil jako u exemplárního příkladu.

     Vážená paní Doušková, budu se snažit být maximálně slušný. Toto skutečně není legrace a nemůžete k životu přistupovat tak lehkovážně, jak to děláte. Postarší dáma jako vy by měla jít příkladem mladším generacím, co se týče životní moudrosti, rozvážnosti a slušnosti. Tady se bohužel dopouštíte pravého opaku.

     Šíříte lživou citaci poslankyně Olgy Richterové. Na základě této lži pak označujete paní poslankyni vulgárním způsobem v titulku svého článku. Dále na přímý dotaz jednoho ze čtenářů na pravdivost daného výroku uvádíte: „Ano, ve sněmovně a pak to bylo v tisku.“

     Tímto vás tedy slušně vyzývám, abyste tento článek minimálně smazala. Nejlepší by bylo doplnit smazání i omluvou, v níž přiznáte svou chybu. V opačném případě jsem připravený navrhnout paní poslankyni Richterové pomoc s žalobou pro pomluvu.

    • Pokud po mě něco chcete, tak se mi laskavě představte, prokažte dokladem a pak se můžeme bavit dál. Nějaký John mne opravdu neoslní.

    • Upraveno. Uznala jsem že Mrcha není vhodné oslovení a děkuji za připomínku. Zdroje uvedeny pro případ vaší potřeby.

    • Jan napsal:

     Paní Doušková, je nad vaše síly pochopit, co mi vadí? Vadí mi pomluva, které se dopouštíte. Celý článek jste založila na lži. Vám nevadí žít ve lži? V článku polemizujete s výrokem, který nikdy nikde nezazněl. Když se vás čtenář výslovně ptá na pravdivost výroku, opět lžete – píšete, že výrok zazněl ve Sněmovně a následně byl v tisku. To vytváří dojem, že jste tento výrok v nějakém záznamu ze Sněmovny skutečně zaznamenala. Podílíte se na hanebnosti. Znovu vás vyzývám, abyste uvedla věci na pravou míru.

     Více v osobním e-mailu.

    • Píšete tak všem, nebo jste se soustředil na mne. Znova vás žádám, představte se, ukažte mni svoji totožnost, jinak se s vámi nemám co bavit. Já jsem viditelná a pod pravým jménem. Musím se zeptat ostatních blogerů, jestli je takhle bombardujete. Navíc znovu opakuji, jsem ochotna se bavit s tou paní o čemkoliv a pokud mne přesvědčí tak se omluvit, ale nebudu se dále bavit s nějakým prostředníkem kterého neznám.

 2. Jan napsal:

  Opravdu takovou nehoráznost řekla? může mi někdo sdělit ky a kde?

 3. Jan napsal:

  Olga Richterová toto nikdy neřekla, šíříte sprostou lež.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *