Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Odsunutí Němců prý byla jedna velká hnusná křivda

Milena Doušková, 29.06.2018, 1. Dění…, Komentáře - 0

Lidé, nikdy nezapomeňte a neodpouštějte. Stačí podat ďáblu prst a utrhne vám ruku i s ramenem. Já nezapomenu a neodpustím neodpustitelné.

Angela Merkelová se dne 20.6 2018 vyslovila, že pro odsun Němců ze střední a východní Evropy po druhé světové válce nebylo morální ani politické ospravedlnění, i když tehdejší události byly následkem nacistické diktatury. Ze Evropy bylo po druhé světové válce odsunuto kolem 12 milionů Němců. Jejich odsunutí vnímá Merkel jako velkou nespravedlnost vůči Němcům.

Dva miliony Němců přišlo následkem vyhnání a útěku o život a další miliony si musely poradit se ztrátou domova, majetku či přátel a začít nový život ve válkou zničené zemi, dodala Merkel a já mám husí kůži z jejich řečí o nespravedlnosti vůči Němcům. Z Československa byly odsunuty na tři miliony Němců a podle česko-německé komise historiků při něm přišlo o život 15 000 až 30 000 Němců. Nechtějte abych je litovala. Já mám lítost jen pro vyvražděné Lidice, Ležáky a další vesnice po celé Evropě. S Němci soucit nemám.

Rozlezlí Němci byli jako morová rána po celé Evropě, Asii, Africe. Vraždění, mučení, to byli nástroje Němců na absolutní ovládnutí světa. 60 miliónů mrtvých žaluje své katany a ta osoba má tu drzost litovat Němce co museli vypadnout ze zemí které si porobili, vyždímali a vykradli. Museli tady nechat majetky. No to je strašná újma. Raději by měla prosit za odpuštění mučených lidí v jejich koncentračních táborech. Jejich zločiny se nedají zapomenout, omluvit a nikdy se nikdo nesmí nepokusit o změnu v dějinách, jak se teď pokouší Merkel a jiní politici.

Nesmíme nikdy odpustit:
– koncentrační tábory
– vyvražďování postižených lidí
– vypalování vesnic
– mučení vězňů
– pokusy na lidech
– smrt 60 000 000 miliónů lidí
– pokus o vymazání Slovanů z povrchu zemského

Lidé, nikdy nezapomeňte a neodpouštějte. Stačí podat ďáblu prst a utrhne vám ruku i s ramenem. Já nezapomenu a neodpustím neodpustitelné.

Zajímavé odkazy:

http://extrastory.cz/z-kuze-veznu-si-pry-delala-stinitka-ilse-koch-se-pravem-prezdivalo-buchenwaldska-carodejnice.html

http://extrastory.cz/zide-mu-prezdivali-panenka-ve-skutecnosti-byl-kurt-franz-sadistickym-postrachem-treblinky.html

https://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/103941/jak-probihaly-silene-pokusy-andela-smrti-mengeleho-skutecnost-je-horsi-nez-jste-tusili.html

Odkaz jen na tři, kdo chce znát pravdu, internet je k dispozici všem.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *