Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Nová česká nadávka, moravskoslezská svině

Milena Doušková, 11.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 0

Vážení čtenáři, myslela jsem si, že jsem za dobu svého psaní poznala všechny nadávky co se jen dají. Pohyb na politické a sociální scéně není jednoduchý a člověk se vyslouží spoustu poznámek na svůj intelekt, psychické zdraví a svéprávnost. Vulgarity takového kalibru, že o některých jsem v dřívějších dobách ani neslyšela. Asi by mne nenapadlo ještě před 20 roky že se můj slovník také pořádně změní, ale člověk by měl znát určité hranice a přes ně nepřejít a já se snažím to dodržet.

Jak můžu chtít slušnost od lidí, když ji v sobě nemají politici a to jsou naši představitelé, naši zástupce před světem. Jsou sprostí, pijí v pracovní době, kradou naše peníze a to všechno bez skrupulí a s úsměvem na rtech. Vědí, že se jim nestane, protože celý tento systém je jako jedna obrovská, jedovatá pavučina. Všechno souvisí se vším a jak se říká hezky po našem „ruka ruku myje.“ Soudnictví, policie, politická scéna, parlament a senát, všechno je svázáno tak pevně, že není šance rozetnout tento uzel.

Rudolfa Míku velmi rozzlobil článek Učitelům už ani kačku. Toho pána najdete na Face.

http://www.na-septande.cz/deni-doma-a-ve-svete/ucitelum-uz-ani-kacku?fbclid=IwAR03RVPUYwKDIcVuAzMrKZJlHIF51dr8MqC9p7BjBADYZT9BQPI7bfSgoAA

To se může stát. Každý máme právo na svůj názor, ale tento pán použil nadávku jakou jsem ještě nedostala.

MORAVSKOSLEZSKÁ SVINĚ

Tady na tomto se nám ukazuje, jak se pomalu začíná rozpad Čech a Moravy se Slezskem. Dříve nadávali Slováci Čechům do zasraných Čehúnov a nemohli je vystát. Teď jsou samostatní a mají klid. Historie se začíná opakovat a najednou Češi začínají používat nadávku moravskoslezská svině. Proč nejsem jen svině? Protože z pána tryská nenávist k Moravě, tak to bohužel je a mně je to nesmírně líto, protože pro mne je naše země pořád Československo. Mám kořeny nejen na Moravě, ale i na Slovensku a v Čechách.

Vlastně se stydím až do morku kostí za taková hovada. Budou to oni kteří posílí iniciativy na Moravě, kde jsou proudy k odtržení od Čech. Tyhle strany o to usilují a co se stane, jestli narostou jejich preference, tak to nikdo neví. Je třeba takové lidi trestat, protože to je rasismus ve své nejčistší podobě. Ano, nepřeháním. Dříve nám do českých sviní nadávali němečtí nacisté a teď mi do moravskoslezské svině nadává Čech.

Moravané (člen Evropské svobodné aliance), neparlamentní tolerantní strana širokého politického středu (s tradicí od roku 1994), a moravské subjekty sdružené okolo Moravského kulatého stolu prosazují obnovu samosprávy historických zemí Moravy, Slezska a Čech v rámci státu Česká republika.

Opravdu chcete rozbít zbytek republiky? Nemáte pocit, že máme kolem dost lumpů kterým by se to hodilo do krámu? Tak prosím ty, co usilují o rozpad republiky, dělejte pravý opak a snažte se spojit a mít rádi vlast a její obyvatele. Vůbec nejrozumnější by bylo udělat Federaci V4. Pak bychom měli sílu udržet Slovanství a potlačit vše, co nám je chce ukrást a násilně nás poněmčit nebo hůř, smíchat s migranty a poslat celou Evropu do kopru.

Tohle je náš společný znak, tak se chovejme podle toho.

P.S. Mám jedno přání, už nikdy neslyšet nadávku moravskoslezská svině.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *