Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Německo se rozlézá jako svrab a neštovice

Milena Doušková, 10.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 0

Když pozoruji rozpínavost Německa, nedá mi to, a dávám dohromady vzpomínky od dědečka který prožil obě války a protože mne to zajímalo, povídal mi o ní. Teď je věk internetu a možnost vyhledání informací je obrovská.

Všichni vědí, že Hitlerova priorita bylo konečné řešení židovské otázky. Měla být ukončena naprostém vyhlazením. Kdyby válka trvala déle, asi by se mu to i povedlo. Kdo z mladších však ví, že existovala i další Hitlerova priorita. Je to „konečné řešení české otázky.“ Jako méněcenný národ jsme se měli podrobit přesídlení, poněmčení nebo zabití. Tři možnosti a každá nás měla jako Slovany naprosto zničit.

Náš národ si svoji nezávislost opravdu neužil. Náš stát byl založen dne 28. října 1918. a byla násilně ukončena 15. března 1939. Jen 21 let jsme měli svůj vlastní stát.  Nacisté nám ho sebrali, s ním i naše hranice, ale jejich potřeba byla zničit národ jako takový. Názvy Češi, Moravané, Slezané měly zmizet, měly být vymazány ze světa. Hitlerův sen bylo vytvoření čisté árijské rasy a Češi v ní neměli své místo.

Jak měli ti vypadat ti vyvolení? Světlovlasí a modroocí. Docela zvláštní představa, když on sám rozhodně nevypadal tak, jak měl Němec podle něj být. Byl tmavovlasý a rozhodně nevypadal jako árijec. Podle tohoto vzorce by musel pozabíjet i polovinu Němců. Zvláštní, že tahle jeho úchylná představa o podobě Němců nikoho nezarážela. Vlastně se podřizovali šílenci, které žil ve vlastních představách a pro německé politiky by bylo lehké odstranit ho z cesty. Proč by to však dělali? Měli před sebou někoho, kdo svým projevem dokázal zfanatizovat masy a to se jim všem náramně hodilo.

Židé se zabíjeli  po milionech a na Čechy čekala germanizace. Zatím nás potřebovali jako pracovní sílu. Nemohli si zlikvidovat národ, které byl pracovně tak zdatný a měl pro ně vyrábět vše, co Říše potřebovala. Češi vůbec nevypadali jako vyvolení. Jaký byl plán. Vhodné tyto zgermanizovat a nevhodné pozabíjet. To byl Hitlerův plán byl by se mu nepovedl, kdyby si neukousl větší sousto než mohl spolknout a to Sovětský svaz.

Národ Čechů nebyl o nic větší než pokusné zvíře v německých laboratořích. Proto vznikl plán na „Konečné řešení české otázky.“ Za tímto plánem vytvořeným v roce 1940 byli Konstantin von Neurath, K. H. Frank, Walther Dareé a  Reinhard Heydrich. Nechtěli nás zlikvidovat jako Židy, které plánovali vyhladit. Sice nás vnímali jako podřadné, ale měli pocit, že Čecha mohou změnit na Němce. Žili jsme spolu a vedle sebe tolik století, že germanizace byla z jejich pohledu docela dobře možná. Podle nich v nás byla německá krev v takové míře, že při správném postupu by se z nás stali ti praví Němci.

Přednost dostali Češi s německými kořeny. To oni měli pomoci zgermanizovat i zbytek českého národa. Chtěli, aby se Češi postupně cítili více Němci. To byl jejich plán, ale zapomněli, že český národ si svoji státnost musel tvrdě vybojovat a nemínil se jí tak lehce vzdát. Tak si nás dělili, porcovali a přemýšleli jak nás nejlépe využít ve svůj prospěch. Ti co prošli testem, mohli se stát Němci, ti co jen měli Němce „rádi“, tak to by se nesměli rozmnožovat, ostatní ke zdi.

Plánovat se může, možná musí, ale plány se mění. Němcům je rozbořili Rusové a na dlouhé roky byl pokoj. Až do roku 1989 a to už je jiná kapitola, ale podobá se té první skoro dokonale.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *