Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Nejsme nezávislý stát, ale zmanipulovatelná banda

Milena Doušková, 19.11.2014, 1. Dění…, Komentáře - 0

To, co jsme teď předvedli v Praze je smutně klaunovské a mám obavy, že z nás mají všude tak leda legraci. Vyčítáte prezidentovu nekulturu a vulgárnost, ale vy jste ho opravdi trumfli. Hrajeto do karet Kalouskům, knížatům a dalším. Ti se baví, svět se směje a lidé v Česku pláčí

Evropská unie

Tahle organizace reguluje kdeco, je centralistická a potlačuje suverenitu a svébytnost národů. Vše je tu vedeno do podřízenosti Německem které ovládá UE. Jak nemusím pan Klause, tak jsem ho plně podporovala v nechuti k podpisu Lisabonské smlouvy. Dost mne štve, že ji nakonec podepsal. EU chce být evropským státem, kde budou hrát hlavní roli Němci a v závěsu Francouzi. Z nudy nebo z blbosti v Bruselu vymýšlejí debility jako žárovky, splachování záchodu, semínka na zahrádky atd.

P1080191

Češi, vykašlete se konečně na nepodstatné věci a konečně se spojte v jeden národ a nenechte si od nikoho dělat na hlavu pokud jde o národní zájmy, táhnout za jeden provaz. Přestaňte se kádrovat a hledat každou zhovadilost proč proti sobě bojovat, ale hledejte to, co nás spojuje a co nás může zachránit před spolknutím od větších zemí. Aby si z nás konečně přestali dělat otloukánka a blba, co jen poslouchá a nemá vlastní názor. Všechna ta léta po sametce se tu jen dohadujeme a výsledek je pro nás velmi nelichotivý.

To, co jsme teď předvedli v Praze je smutně klaunovské a mám obavy, že z nás mají všude tak leda legraci. Vyčítáte prezidentovu nekulturu a vulgárnost, ale vy jste ho opravdi trumfli. Hrajeto do karet Kalouskům, knížatům a dalším. Ti se baví, svět se směje a lidé v Česku pláčí. Nenechte se nikým ovlivňovat a myslete sami za sebe a pro svoje děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *