Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Nečas poměřuje nepoměřitelné

Milena Doušková, 13.09.2012, 1. Dění…, Komentáře - 0

Dát je ale na jednu misku s Dalajlámou se premiérovi opravdu nepovedlo. Srovnávat tyhle problémy prostě nelze. Je velký rozdíl mezi tím co dělají Pussy Riot a co dělá Dalajlama.

Pan premiér Nečas opravdu zaperlil. Prý škodí našemu vývozu exportu politické projevy, jako je podpora ruské skupiny Pussy Riot či Dalajlamy. Nějak zapomněl, že žijeme v době, kdy se můžeme sami rozhodnout koho podpořit a koho ne.

Rozhodně nejsem pro pitomosti, co vyvádí ruské holky v kostele, nebo na jiných veřejných místech. Soulož v muzeu je také hodně přes míru a holky by potřebovaly lekci slušného chování. Ono se totiž vše tolerovat nedá. Když nepomohly tohle pitomosti, vlezou do kostela. Kostel je pro věřící a ne pro holky co se chovají jako čuňata. Tak to už opravdu přehnaly. Neříkám, že je museli rovnou zavřít, ale je to věc ruského soudu a ne naše. Také by se nám nelíbilo, kdyby nám někdo strkal nos do našich věcí.

banner-header-949930__180

Dát je ale na jednu misku s Dalajlámou se premiérovi opravdu nepovedlo. Srovnávat tyhle problémy prostě nelze. Je velký rozdíl mezi tím co dělají Pussy Riot  a co dělá Dalajlama.

Problém Číny a Tibetu je sice jiný než problém s nevychovanýma holkama, ale zase je to cizí věc. Jistě, ale tohle je v pravomoci států a velvyslanců, aby se pokusili smířit tahle strany. Čína obvinila dalajlamu z šíření nacismu a dalajlama pro změnu zase Čínu z toho, že ho chtějí zavraždit. Kde je pravda, to já nevím.

Jedno ale vím. Tohle tak nepoškodí náš vývoz, jako spíše politika našich vládních špiček. Co dělají pro domácí vývozce? Co dělají pro tento lid? Chtělo by se říct aspoň NIC, ale to není to pravé slovo. Dělají toho až MOC, ale samé hlouposti. Šlapeme vodu ze všech sil a s vírou, že se snad něco stane a bude líp. Místo toho polykáme andělíčky jak nám neustále strkají hlavu pod hladinu. Topíme se a na dno jsme ještě nedosáhli.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *