Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Marvanová versus Válková

Milena Doušková, 10.06.2014, 1. Dění…, Komentáře - 0

Přiznám se, že právu nerozumím, ale pokud mi velmi nesympatická osoba v podobě Válkové řekne, že si Marvanová hrála na Johanku, tak to je vlastně přiznání, že ona si raději prsty pálit nebude a dál potáhne s advokáty, soudci a exekutory. Já si za ty roky paní Hanu Marvanovou pamatuji a nikdy se nestala něco, za co by se ona musela stydět.

„Boj s korupcí nekončí odchodem jedné solitérky, která se nominuje do funkce Johanky z Arku, ale s příchodem Roberta Pelikána pokračuje,“ řekla Válková v diskusním pořadu.

Ministryně spravedlnosti Helena Válková otevřeně promluvila v ČT o svých sporech s bývalou náměstkyní Hanou Marvanovou. Marvanová podle ní své lidi vedla chaoticky či posílala do světa nehotové návrhy zákonů, které Válková ještě nestihla posoudit. Také prý velmi často nebyla na pracovišti, lidi pod sebou vedla opět chaoticky a to tak, že s ní nebyl nikdo spokojen.

Podle Marvanové to není pravda, ale už se nechce hádat. Podotkla, že v nemilost upadla zárověň se svojí snahou snížit odměny advokátů a exekutorů. Podle Marvanové mají velmi dobrý vztah k ministerstvu a tak je pochopitelné, že tahle „Johanka“ musela odejít. Chápu, že stoupla někomu na kuří oko a ono to bolí. Jak si může dovolit jedna Johana sahat jim na peníze? To se raději dohodnou s Válkovou a věc se vyřídí velmi rychle a efektovmně. Ještě se budou snažit ji pořádně pomluvit a nejraději by byli, kdyby odešla někam do dolů a v advokacii se neukazovala.

hammer-802296_960_720

Přiznám se, že právu nerozumím, ale pokud mi velmi nesympatická osoba v podobě Válkové řekne, že si Marvanová hrála na Johanku, tak to je vlastně přiznání, že ona si raději prsty pálit nebude a dál potáhne s advokáty, soudci a exekutory. Já si za ty roky paní Hanu Marvanovou pamatuji a nikdy se nestala něco, za co by se ona musela stydět. Je to dobrý člověk a doufám, že se Válkové nepodaří přesvědčit lidi, že je nějakým viníkem.

Pane Babiši, udělal jste podle mne velkou chybu. Válková není ten pravý člověk na nápravu naší mafiánské justice. Je to otevřené a tak ani můj článek nemá konec a počkáme, jak se to vyvine.

Zdroj fotografie: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *