Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Homosexuálové jsou horší než prasata – islámská televize ve Velké Británii

Milena Doušková, 09.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 4

Jedna z britských islámských televizí  přišla o licenci, ale je ji možné naladit na satelitu a kabelovce. Televize šíří nenávist proti homosexuálům a požaduje popravu mágů.  Islámská televize čile vysvětlovala, že homosexuálové jsou zkorumpovaní a horší než prasata. Prasata muslimové považují za nečistá, takže jejich myšlení o homosexuálech musí být naprosto zdrcující. Moderátor pořadu, imám, nám s odporem vysvětlil, že si muži berou muže, vystupují v televizi před našimi dětmi, líbají se na ústa, chodí po ulicích, objímají se a líbají se, no to je strašná. To už asi spíš sežerou vepřové maso a dorazí se pivem, než se budou koukat na polibek homosexuálů.

Docela by mne zajímalo, jak by se jim líbí Duhové pochody po celém světě. Třeba jim závidí, že tohle všechno mohou a u nich jsou homosexuálové zabíjeni. Docela by mne zajímalo, co říká jejich Korán o znásilňování koz a ovcí, protože znásilnění to je. Může se jí klidně zeptat, stejně mu neodpoví. Že by to ta koza neuměla, teda jako mluvit, nebo mlčení je vlastně souhlas? Nějak se v tom ztrácím.

Ve stejné televizi jste se mohli dozvědět že je bezva popravit každého mága. Tak teď nevím, koho tím myslí. Že bychom dali oprátku všem, co se zabývají iluzemi? Nebo snad věří na čarodějnice a černokněžníky? Ono to tak opravdu je. Když mohou pořád svým ovečkám vykládat, že je země placatá, tak potom je u nich možná naprosto všechno. Kdyby se ještě pálili čarodějnice, tak bych byla první na řadě. V té době stačilo být narozena 30.4 na Valpuržinu noc a byla jste jasná baba co trandí s kozlem okolo Petrových kamen.

Ta jejich víra mi připadá naprosto zvrácená a jejich trestání osob za jakoby zločin v jejích očích je smrt. Je šílené, že v našem věku o pokroku někdo prohlásí, že ten kdo opustí islámskou víru dostane trest smrti. Trest smrti za nevěru, trest smrti když se žena nechá schválně znásilnit aby zostudila rodinu a ti ji mohli zabít. Trest smrti za homosexualitu, takže asi i lesbičkám hrozí trest smrti, ale je zajímavé, že o muslimských lesbách jsem se nedočetla. Že by tam žádné nebyly? Spíš si myslím, že by jim strach nedovolil přiznat, že jsou jiné. Co by totiž provedli jim, když muže za tohle zabíjení. Ani nechci domyslet.

Interpretace Koránu ve vztahu k homosexualitě

Podle zákonů Šaría vyzývají muslimové ty, kteří se dopustili homosexuálních aktů spíše k pokání, než aby se k nim přiznávali. Ačkoli se toto dá chápat jako jisté povolení k toleranci homosexuality, islám nic takového nepovoluje. Většina islámských učenců považuje za ideál politiku neptat se, neříkat ve vztahu k homosexualitě v islámu, čili prostou pasivitou. Rozdíly existují mezi imperativním postavením homosexuálních aktů a postavením žen v mnoha islámských společenstvích. Jinými slovy ženy mají žít v určitém utajení, kdežto homosexuálové musí držet všechny své hříšné akty v tajnosti.

Mimo Korán se názory na to, zda uplatňovat na ty, kteří se takových prohřešků dopustili, trest smrti, či nikoliv, liší. Abú Bakr zřejmě doporučoval takového jedince usmrtit svržením zdi na něj, případně upálením zaživa , kdežto Alí nařizoval usmrtit kameny, čemuž předcházelo svržení z vrcholku minaretu podle Ibna Abbáse. Tento poslední trest musí být následován kamenováním. Podle Abu Hanify nejsou homosexuální akty  hudúdem, ale tazírem, to je maximální trest 39 ran bičem.

Korán je tmářství a tohle všechno se má přesunout do Evropy, která si také prošla šílenou dobou Temna, ale vyrostla a vyspěla a teď už zase padá na dno a nechává se pomalu strhnout do další doby Temna.

4 komentáře: “Homosexuálové jsou horší než prasata – islámská televize ve Velké Británii”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Tohle sluníčkáři nečtou

  2. Drak napsal:

    Ono není tak dávno, co byla homosexualita trestná i v Evropě. V každém případě jsou tyhle zvrácenosti proti lidské přirozenosti. Prostě zmetek při výrobě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *