Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Evropa, USA versus Rusko a kam se přikloní silná a velká Asie?

Milena Doušková, 03.04.2014, 1. Dění…, Komentáře - 0

Ukrajinu do Nata stejně nikdo nepřijme, protože to byla docela velká provokace a Rusko je velmi silný protivník, s obrovským vojenským potenciálem. Zbraní vlastní víc jak USA a já bych se nerada dočkala toho, že někomu ujedou nervy a ten pitomý čudlík zmáčkne.

Nato přerušilo kontakt s Ruskem. No to jim to fakt nandali. Jestli mají pocit, že to je pro Rusko něco fatálního, tak to ani omylem. Spíše naopak. Dávají jim do rukou psychologickou zbraň. Tak vy takhle? Tam my naopak. Bezpečnost Evropy se bude odvíjet od toho, jak zareagujeme my, zde v Evropě a ne na tom, co nám předloží Nato. Ukrajinu do Nata stejně nikdo nepřijme, protože to byla docela velká provokace a Rusko je velmi silný protivník, s obrovským vojenským potenciálem. Zbraní vlastní víc jak USA a já bych se nerada dočkala toho, že někomu ujedou nervy a ten pitomý čudlík zmáčkne.

Docela ráda bych se dožila doby, kdy si USA přestane hrát na spasitele všech zemí. Myslím, že má dost svých starostí a ty cizí ať nechá laskavě na nich. Nemyslím si, že zrovna oni by snesli, aby se do nich takhle montovala Evropa, Asie, nebo, nedej Bože, samotné Rusko. To by teprve bylo haló. Amíci mají prostě pocit, že to co je jejich se týká jen a jen jich, a to co se děje všude ve světě, tak to se zase týká jich a že jejich patent na „úklid“ je ten nejlepší. Tak to není. Každý stát má právo na vlastní názor a pokud neohrožuje ostatní státy, tak by to také tak mělo být. Ale musím podotknout, že se netýká obyčejných lidí, ale jako všude na světě, jen těch, co mají moc za víc, než za život lidí a zdravý rozum.

Já vlastně ani dost nechápu, k čemu ty peníze jsou dobrý, že ve jménu těchto papírků jsou někteří „lidé“ schopni naprosto všeho. Myslíte, že někdy lidstvo udělá ten krok a najde si jiné priority než hromadění miliard? Nebo už navždy bude vše na zemi o penězích a moci? Pokud ano, tak jsme jako lidstvo totálně neuspěli a pokud nás tam nahoře někdo zkouší, tak s námi taky jednou pořádně zamete. 

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *