Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Co jste neměli nikdy slyšet

Milena Doušková, 09.01.2020, 1. Dění…, Komentáře - 0

https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/cenzurovany-projev-muammara-kaffafiho-v-osn-nyni-pochopite-proc-jste-jej-nevideli-v-televizi/?fbclid=IwAR3HXpE0diFsaOeoUMsGamkXnXNLBsDcq7Pqh5dWqkYbAL2hTRE8rbZCTes

Proč zemřel Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí

Jedním z důvodů podle byl pokus libyjského vůdce vytvořit jednotnou africkou měnu a sjednotit kontinent, změnit ho na jakési „Spojené státy Afriky“. Tím by zabránil ostatním národům ve vysávání Afriky a to je přesně to, co nemohli Američané, Britové, Francouzi a další potřebovat. Tak co, podřežeme ho a jeho zemi i s obyvateli zotročíme a ožebračíme.

Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí zemřel 20. října 2011 rukou povstalců, které podporovalo NATO. Tehdy vypuknutý občanský konflikt se v Libyi fakticky dodnes neuklidnil, země čelí vážné politické a hospodářské krizi.

Ano, západ je plně odpovědný za vše, co se na tomto malém vesmírném tělese děje. Slované jsou mírumilovné národy. Nejsou útočníci a bojují jen tehdy, když je na ně zaútočeno. Pak jsou z nich bojovníci co se nevzdávají a já doufám, že tuhle bojovnost starých Slovanů v sobě pořád máme a že ji probudíme a to hodně rychle, jinak zajdeme po meči i po přeslici.

Národe Slovanský pamatujte co Američané provedli Jugoslávii a věřte, že budeme na řadě, když se konečně nepostavíme čelem k pravdě.

  • Autor/ři textu: zprávy.dt24

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *