Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Cikánské množení

Milena Doušková, 04.11.2019, 1. Dění…, Komentáře - 7

Cikánské dívky začnou rodit hned jak jsou toho schopné a vůbec jim nevadí, že jsou neustále těhotné. Aspoň si prý užijí. Děti jim vychováme my a oni si žijí jako zvířata. Při pohledu na jejich životní prostředí se mi udělalo docela nevolno. Tak nežijí ani černoši v těch svých slaměných chýších. Oni tam mají kolem nich totiž pořádek.

boy-509488_960_720Tak jsem se včera zaposlouchala do slovenského videa o cikánech a mohu s klidným svědomím říct, že se mi chvílemi dělalo špatně a někdy i úzko na duši. Ani jsem nevěděla, že je v Evropě 15 000 000 cikánů. Na tom ovšem není nic špatného. Co je na tom zlého je to, že se množí jako myši. Průměrný počet potomků na jednu rodinu je osm dětí. Oni nás prostě umlátí svými potomky, ale to jim je napřed musíme vychovat do té doby, než budou dospělý. Pak si je milostivě vezmou k sobě a naučí je to, co jsme v nich chtěli potlačit. Sklon k násilí, zlodějně, lenosti a žití na cizí úkor.

My jim totiž sloužíme jako takové pitomé inkubátory. Soudržnost cikánů, jak se s ní neustále na nás gadže vytahují, je dávno někde v sedince. Odkládají svoje děti do kojeneckých ústavů a pak do domovů a jsou rádi, že se o ně pitomí gadžové postarají, tak jak mají. Nejlepší je, když je vytáhnout z domova hned v patnácti, aby je stačili naučit jejich řemeslu. Krádežím, rvačkách, sprostotě a neskutečné drzosti si vymáhat na nás všelijaké úlevy.

Stačilo mi vyjádření jednoho cikánského tatíka. Dvaadvacet dětí se čyřmi ženami. Ani nevěděl jak se jeho jmenují a taky si nebyl jistý počtem. Na otázku, zda jich chtěl tolik, čučel jak negramota a pak z něj vylezlo, no stalo se. No pokud je většina cikánů takových, tak potěš nás Bůh. Pak tam byla žena, povila osmáct dětí, ale co s nimi je, ji evidentně netrápilo. Nacpala je do domovů a pak se jí narodila ještě dcera a tu má u sebe. Co to proboha je za lidi a co vlastně uznávají. Kmenoví vůdci už neexistují a žít normálně se nenaučili nikdy. Prostě jim chybí v mozku něco, co by je naučilo se učit a ukázat, že v tom mozku mají i něco jiného než množení, kradení a mlácení.

Cikánské dívky začnou rodit hned jak jsou toho schopné a vůbec jim nevadí, že jsou neustále těhotné. Aspoň si prý užijí. Děti jim vychováme my a oni si žijí jako zvířata. Při pohledu na jejich životní prostředí se mi udělalo docela nevolno. Tak nežijí ani černoši v těch svých slaměných chýších. Oni tam mají kolem nich totiž pořádek. Zrovna tak slumy třeba v Indii. I tam se snaží o určitou kulturu. Bohužel u cikánů jsem zaznamenala jen bordel, kálení na ulici. Nemají ani kapku studu. Bílí se jich bojí čím dál víc a bodejť by ne, když jeden rumunský cikán zabil devátenáctiletého hocha a ospravedlnil se tím, že si ho spletl se psem. Zavřela bych ho až by zčernal ještě víc.

No a proč to píši? Slováci se docela naštvali a budou měnit svoji politiku vůči cikánůlm a pro nás to bude mít velký dopad. Oni totiž slyšeli, že u českých gadžů je ráj a tak se nám budou hromadně stěhovat k nám. Svým způsobem mají pravdu, protože naši politici jim neustále ustupují a lezou do pozadí. Chápu, že nechtějí žádné vzbouření, ale na čí úkor to dělají? No na úkor majority. Jsme diskriminovaní minoritou a nic se s tím nedělá a nejspíše ani nebude. Třeba čekají, že nás místo žlutých nás umlátí čepicemi právě tohle nezařaditelné plemeno.

Je jen jedna cesta, nedovolit stěhování cizích cikánů na naše území a ty cikány co máme, vystěhovat po dvou rodinách po celé naší zemi. Pak budou nuceni žít jako my. Dokud jim dovolíme žít pohromadě, nic se nezlepší, ale zhorší a ví to každý kromě těch, co by se o to měli starat. Cikánská otázka je velmi palčivá a balová. Pro mne je největší ukazatel to, že lidé obcházejí cikánské hloučky obloukem. Proč asi? Bojí se a já je obcházím taky. Nepotřebuji slyšet slova, jako dej mi cigaretu a když řeknu, že nekouřím dozvím se. že jsem bílá svině ať táhnu, nebo dostanu přes hubu.

Pokud politici neudělají honem rychle něco, co zvrátí tento vývoj, nesmí se divit, že skončí krvavě. Nejsme ovce, abyste nás vedli na porážku a my drželi. Jednou se naštveme tak, že cikánům bude tahle země hodně malá. Zatím je to jen varování, ale vše spěje k tomu, že budu mít bohužel pravdu.

To je pane vejvar

Cikáni jsou učenliví tehdy když chtějí. Naposledy pochopili, že pěstounská péče je zlatý důl. Cikánská mamina se zřekne dětí a její máma – babička dětí – se jich ujme a má je v péči pěstounské. To je pane vejvar. Děti hezky uživí celou povedou rodinku a my to společně zaplatíme.

Měsíční odměna: Klasická pěstounská péče

8000 Kč, když pečuje o jedno dítě
12 000 Kč, když pečuje o dvě děti
20 000 Kč, když pečuje o tři a více dětí
20 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV; za každé další dítě svěřené do péče se pak odměna zvyšuje o 4000 Kč

Měsíční odměna: Profesionální pěstounská péče

20 000 Kč dostává každý člověk zařazený v evidenci profesionálních pěstounů, bez ohledu na počet dětí, o které pečuje; částka se vyplácí i když u sebe pžádné dítě nemá
24 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV

Když je pěstounovi zařazenému v evidenci svěřené ještě další dítě do jiného typu péče – například do klasické pěstounské péče – zvyšuje se za každé takové dítě odměna o 4000 Kč

Zdroj: http://www.penize.cz/davky-pestounske-pece/301812-pestounska-pece-2015-kolik-od-statu-dostane-pestoun-kolik-profesionalni-rodic

P.S. Ano, jsem hodně tvrdá a svět někdy vidím horší než možná je, ale píšu tak jak to vidím. Pro všechny – znám i velmi slušné a pracovité cikány – ale nemohu za to, že je jich tak málo. Lituji, že odnášejí vše zlé i za ně, ale pokud si nepomohou oni sami mezi sebou, nevytvoří si inteligenci, tak náprava je nemožná.

*******************************************************************

No psala jsem o tom docela dávno a vidíte jak se moje slova vyplnila

Za posledních 70 let stoupl počet Romů v České republice 32 krát. Zatímco v Roce 1945 u nás žilo 10 tisíc Romů, tak letos je to podle odhadů 320 tisíc. Za posledních 14 let se jejich počet zdvojnásobil.

„Věznění 12 tisíc romských vězňů nás všechny slušné a pracující České občany stojí 4 miliardy korun ročně. Sociální dávky pro Romy činí přibližně 20 miliard korun. K tomu přičtěme obrovské škody na majetku při „sbírání“ železa a dalších ukradených věcí. To se ani nedá vyčíslit. Je také pravidlem, že Romům platí advokáta u soudu stát. Vzhledem k tomu, že podíl tohoto etnika na zločinu je velmi vysoký, jedná se o další obrovskou zátěž pro státní rozpočet,“ vypočítává na svém facebooku Okamura.

Když jsme takové ovce a necháme se odírat, tak co s tím asi tak můžeme dělat.

 • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

7 komentářů: “Cikánské množení”

 1. Jirka Pádlo napsal:

  http://www.mojevideo.sk/video/115b4/vznikol_incestom.html

  Nálada Slováků je vidět při čtení diskuze pod videem.

  Za komunistů jsem bydlel v sokolovskym okresu a o charakteru cigánů jsem si utvořil názor právě v tu dobu.

  Tehdy jsme na cigány hleděli jako na pakáž uplně stejně jako dneska, ale z uplně jinýho úhlu pohledu. Tehdy nebyl SLUŠNEJ cigán branej proto, že pracuje a platí nájem, jak se to dělá dneska. Tehdy spousta cigánů „pracovat“ prostě MUSELO a plno z nich byli moji kolegové v práci. Byli jsme kamarádi (ne přátelé!), mnohdy jsme se navštěvovali na kafe, domlouvali jsme se spolu na pivo, šmelili jsme videokazety, naše baby se spolu vydávaly na nákupy a byli jsme sousedi. Ale to neznamená, že ti cigáni měli čistej trestní rejstřík a že se nepídili po jakýkoliv možnosti jak někoho ochcat, podrazit a okrást a že neměli kriminální minulost. Prakticky u nich už tenkrát neexistovala rodina, aby členové rodiny neměli zkušenosti s policií, kriminálem a měli by čistej záznam. Holka patřila mezi premianty třídy na střední, ale už měla zkušenost s kapsářstvím a jeden brácha byl v kriminálu za vykradený krámy a trafiky, po druhym bráchovi bylo vyhlášený pátrání pro útěk z vojny. Všichni členové rodiny normálně pracovali a platili nájem, holka studovala – a stejně jsme tenkrát věděli, že jsou to „ti“ zlodějští cikáni, co jsou prolezlí kriminálem a soudama. Dneska by se na takovou rodinu hledělo jako na slušnou, protože pracuje a platí nájem, – ti, který jsme podle tehdejších kritérií označovali za šmejdy se dneska označujou za cigány „slušný“ a za pakáž považujeme ty, co přepadávaji, nemakaji, loupí, kradou a mrzačí děti, starce a invalidy.

  To, že jsme za tu pakáž označovali ty, co normálně pracovali a platili nájem, si už dneska prostě nepamatujeme.

  Je to slepá vývojová větev rodu HOMO, která svýho vrcholu dosáhla už před 10 tisíci lety a dál už se vyvíjet nedokáže. Nemaji na to geny, i když jejich IQ bejvá mnohdy velice vysoký. Tak, jak vyhynula jiná slepá vývojová větev Neandrtálec, tak by v normálních podmínkách museli vyhynout i Cigáni. Neandrtálci se taky nebyli schopní dál vyvíjet, adaptovat se v nových podmínkách a vyhynuli. Chyba je, že se cigáni ocitli v tom civilizovanym světě. Třeba v džunglích žijou národy se stejným problémem, jakej maji cigáni, ale jsou ve svym prostředí a žádná civilizace je nezajímá. Jsou ukrutně chytří, maji neskutečnej přehled o veškerý fauně a flóře, znaji nazpaměť tisíce let starý příběhy, ale civilizaci odmítaji.

  To, že se cigán naučí napsat pár hulvátských slov na počítači neznamená, že je civilizovaný. Pořád je to škodná zvěř, která neni jakýkoliv civilizace schopná. Je tu snad někdo, kdo si myslí, že vzděláváním cigány zcivilizujeme? Leda tak pošukanej Kocáb! Naučeji se řídit auta – budou krást auta! Naučeji se řídit bagr – budou krást bagry a něco s nima ničit. Naučí se s počítačem – budou provozovat kyberšikanu a vykrádat lidem konta! Naučí se ovládat stroje – a použijou je proti nám jako zbraň! Vystudujou práva – a budou nás dusit soudama! Stanou se z nich kosmonauti – a z oblohy zmizí malej a velkej vůz! Vzdělávání cigánů je nebezpečnější, než jejich negramotnost!!! Cigáni nikdy CIVILIZOVANÍ NEBUDOU!!!
  Těch pár vyjímek, co se mezi nima najde, plně odpovídá počtu našich géniů a členů spolku MENZA mezi bílejma. Vyučenej nebo studovanej cikán je tedy asi tak něco podobnýho jako bílej člen Menzy. Cigánům chybí civilizační geny.

 2. K-NOBL-AUCH napsal:

  „Stanou se z nich kosmonauti – a z oblohy zmizí malej a velkej vůz! “
  Na toto mily pane ponukam tri slova:
  Greetings and salutations!

 3. K-NOBL-AUCH napsal:

  Bohu vdaka! Za nahodu a clanok v reci Ceskej:
  http://www.rukojmi.cz/clanky/9159-migrace-muslimu-do-evropy-je-planovana-akce-byla-domluvena-v-roce-1995
  Tak ako Europa (celok) nehne s naporom kobyliek tak samotna mrnavucka zem s desat milionmi obyvatelov nehne so „zanedbatelnou“mensinou. Tym mam na mysli fakt ze ked nehnula doteraz ze nehne v tento moment.
  Teorie, iluzie, fatamorgany su presne to a nic viac.
  Namyslat si ze zajtra vlada zatrhne davky a na kazdej institucii ci v mestach osadach a sidlistiach budu pripravene lopaty, sekery, krumpace, metly….Vsak viete co mam na mysli. Ze?
  U-toopia.
  To by sa lahsie mohla napisat kniha na take tema a vydat ako Sci-Fi.
  Uz som spomenul ze Europa, biela rasa, prezila mor, Spanielsku chripku, prezila Stalingrad teda WW II, a prezila najazd Turkov.
  Neprezije to co je pre nu nasita a naplanovane. Snad si nezacneme namyslat ze sa najde druhy pan s knirkem a SELEKTIVNE bude likvidovat statisice pijavic?
  Farmar, rolnik statkar urcite zlikviduje choreho kona ktory jednoducho nic neutiahne a jedine zere oves a zabera miesto. Mylim sa?
  A spomenuta zemicka pra otca Cecha nema sancu pretoze slucku si na krk dala sama a ak dovolite vlastnou krvou podpisala ze bude salutovat kazdy befell (ein befehl) co pride z Bruselu.
  Ak mate pochyby skuste kontaktovat pani Eurokomisarku.
  Garantujem ze rychlostou namydleneho blasku vytasi smernice ako zachadzat s mensinami a ake su penale.
  Good Luck!

 4. Jirka napsal:

  Zvláštní druh živočicha. Kdyby nevyhynuli neandrtálci, možná by se do civilizované společnosti dokázali integrovat lépe než cikáni. Škoda, že vzorek ke srovnání již neexistuje.

 5. K-NOBL-AUCH napsal:

  SPECIAL pre pani autorku:
  https://www.rt.com/usa/472607-drag-child-desmond-future/
  Ak sa tu objavite a mali by ste chut otvorit clanok, nepotrebujete viacej ako pozriet na obrazok a hned zatvorit.
  Nic viac.
  Samotny anglicky jazyk mi neponuka dostatok osklivych slov alebo slov co by opisali stav spolocnosti co tento obrazok umoznili. Priklad:
  Abominable, Abhorent, Repulsive, Despicable, Disgusting, Obnoxious, atd.
  Stav civilizovanej vyspelej spolocnosti je tak desivy a tak depresujuci ze clovek so stipkou cudnosti by najradsej nevysiel „von“ na ulicu, medzi ludi alebo snad na autostradu a podielat sa na tzv. „demolition derby“
  Chcem poukazat na to, ze vsetko co sa v kotli vari sa nezacalo varit vcera!
  Ten rozklad a degradacia, potupa sa stupnuje ako s tou proverbialnou zabou co si spokojne plave a nejak nema chut z kotla vyskocit.
  To iste a to same sa uz dialo pred cca.80 rokmi ked zidia v Europe popierali realitu. Jeden sa vymluval, druhy cakal iny zase odmietal vysvetlenia ci sepkanie aby si zachranil zivot.
  A to ako sa topi Titanic Europa je novodoba nestravitelna tragedia. Kazdy den sa SROUB pritiahne o kapanek. Za par mesicov je to jeden cely zavit – 360 stupnov. Kolkokrat sa sroub este moze zatiahnut nez ludia prizanju ze je POZDE?
  A I keby vsetci priznali zajtra rano – ake je mozne riesenie?
  Pre mladich ludi nieto kam utiect. I keby zazrakom pochopili ze je ich povinnostou zachranit svoju existenciu a moralny zaklad. Kam, na aky pusty ci opusteny ostrov by zutekali aby nemusli byt svedkami ohyzdnosti, zverstiev a oplzlosti co snad neexistovali za casov Rima a Caligulu ci Nera?
  Pokial to sype tak beriem a a som clenom – ze?
  Ved uz len jeden jediny extra million a moj sen je splneny. Po mne potopa.
  A to, vazeni, je v mojom ponati dovod preco sa ABSOLUTNE nic nezmenilo v situacii ktoru p. autorka riesi v clanku.
  Dekadence, uslapany moralny kompas zarucuje ze statisicom jedincov bude odmietnuta JUSTICE.
  Moj brat co dlhe roky zil v najvzdialenejsom rohu Australie aby odisiel od civilizacie v zufalosti pri jednej debate nahlasil:
  Spravodivost??? Ukaz mi spravodlivost!
  A ak dobre chapem v podstate clanok po tej spravodlivosti vola ci nie?
  Ci som ja nepracoval (nedrel) cely moj zivot aby som dnes s potupou zil na zobracenke?
  Ako sa mam zmierit s tym ze ti co zem/narod nezveladovali su zabezpeceni a ja sa citim ako na smetisti dejin?
  Na to je jedine vysvetlenie a prelozte si to sami:
  Today anything goes and NOTHING matters.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *