Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Bordel na kolečkách jménem Česko

Milena Doušková, 13.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 2

Když začnu psát další článek tak si říkám:

„Klid Mili, nikdo a nic nestojí za to, aby ses rozčílila. Klepne tě Pepka a tvoji oponenti budou mít radost, že se zbavili jedné vlezlé ženské, co si nedá pokoj a šťourá do všeho, co se kde šustne.“

Co mě naštvalo? Inzerát nabízející práci pro zedníka. Pro člověka co se nadře jako kůň, je jich jako šafránu a místo našich českých tady máme hromadu Ukrajinců a také hromady stížností na jimi postavené domy. U nás na dědině stavěli také a do všech zatéká. No a stojí pakatel. 10 miliónů a majitel firmy je nestačí opravovat. Jojo, práce kvapná málo platná a blbec ten, co nestojí o odborníky když jim má zaplatit řádnou mzdu.

Takže tahle firma nabízí zedníky plný úvazek za hrubou mzdu 17 800. No neberte to. To je plat naprosto bezvadný a člověk se za něj má jako prase v žitě. Teda podle našich poslanců, senátorů a jiných hovad, co berou 10 násobek když k tomu připočteme jejich peníze za různé příplatky, doplatky, asistenty, dopravné, asistovné. Prachy na mobil, na počítač, na auto, na bydlení, na cesty a…….a už jsem vytočená do běla a to jsem nezmínila levné se nažrat v jejich zasrané kantýně.

(Do této mé nakrklosti mi do ucha švitoří reklama. Smutná dívenka nemůže do školy. Víte proč? Nemá na vložky! Tak si mají kamarádky kupovat jen ty, co část peněz dávají na také chudinky nemajetné, co nemají peníze na svoje ženské potřeby.)

Tak co s tím balíkem peněz náš zedník udělá? Zaplatí nájem a inkaso.

Nájem 8 000, elektřina 2 000, topení 2 000, voda 1 000 a to myslím jsem docela skromná. Náš zedník má v háji 13 000.V dnešní době potřebuje mobil a taky na sebe vyprat, umýt se a za něco, nebo něčím, jezdit do té bezva práce. Co myslíte, stačí 1 000? No musí! Ona totiž i lékárna něco stojí a hadry ze sekáče také. Tak mu musíme odebrat 800. Pokud kouří, tak ho necháme sbírat vajgle.

Tak a je to 14 000,-Kč a zůstane mu 3 000,-Kč, takže na jídlo má 100,-Kč na den.

Ano, dá se z toho vyžít, ale jak? To si má koupi chleba a polévku z pytlíku a jíst to celý den? Dostane z toho kurděje a průjem. Bohužel na hajzlpapír mu nezbylo, noviny si dávno nekupuje, tak bude chodit na lupení ven. Jenže co v zimě? No co, ještě tu je sprcha, může se potom umýt a je to. Sice se zvedne platba za vodu, ale to nejde řešit hned, ale až mu příjde papír, že má zaplatit nedoplatek za vodu. Kdybych chtěla našeho zedníka naštvat do mrtva. Tak ještě mu řeknu, že půlka z toho co zaplatí za vodu maže západním korporacím, dravcům s naší, českou vodou.

Mám jen dva nápady co s tím. Všichni co nemají peníze se mohou vrátit do jeskyně. Dřevo ukradnou v lese, vodu v potoce a svítit si budou jen od ohně. Na co se umývat, když se zítra v práce zase zamažou.. Pak už se za ty prachy dá docela dobře vyžít. Konečně se najedí jak chtějí, ale to je také vše.

Nebo je tu druhá možnost. Nenechat si to líbit. Vypráskat ty nenažrané lumpy a naplnit slova naší hymny….a to je ta krásná země, země česká domov můj. Je nás dost, jen není dost odvahy jít za tím, co je správné.

2 komentáře: “Bordel na kolečkách jménem Česko”

  1. Jirka napsal:

    Jeskyně došly. Zbývá klasická ruská sovětská federativní 6 + 3 ( šest metrů od silnice a tři metry pod zem). Topit se tam nemusí a voda tam nateče zadarmo. A do smrti zaplacenej nájem. Kdyby nebyli bezdomovci líný, tak si žijou jak v bavlnce. Mnozí z nás by jim mohli závidět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *