Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Bílý člověk je na vymření jako neandrtálec

Milena Doušková, 27.10.2019, 1. Dění…, Komentáře - 0

Bílý člověk je na vymření jako neandrtálec. Všechno k tomu spěje a nahradí nás barevná rasa, protože je dravá, drsná, zlá, nekulturní, bez zábran, ochotna brát si vše silou a vražda je pro něco normálního. 

Nic se nezměnilo od doby pralidí. Pořád některým vládnou „šamani“ a ovládají svoje poddané strašením o pomstě Boha a děs po smrti. Aspoň tak vnímám islám. Jen člověk bez zábran věřící v islám může vnímat ráj jako místo kde mu bude k dispozici sedm panen. Tak jak to čekají v ráji, tak se chovají i v životě. Znají jen boj a sex. To je dělí od prastaré kultury bílého člověka.

Oni se nebojí zemřít a my se smrti bojíme. Skoro to vypadá, že i když mnozí z nás tvrdí že věří, tak jejich víra není tak pevná. Vždyť i Ježíš nám slibuje věčný ráj a stačí v něj uvěřit. Jak lehké a přitom skoro nesplnitelné. Z toho pramení náš strach ze smrti. Bude pak ještě něco, nebo je to prostě konec. To nikdo neví. V tom je síla muslimů. Jejich pevná víra jim dává sílu. Jejich imáni jsou pro ně důležití a přitom jsou to strašní hlupáci. Jsou schopni kázat, že země je placatá, podporují ničení památek, nabádají ničení katolických předmětu a vyhazování kostelů do vzduchu. To je ta jejich civilizace. Samé násilí. Jsou neskutečně daleko za bílou rasou ve vývoji, vědě a chápání světa.

Naši kněží nám nedali nic, co bychom mohli bezmezně milovat. Jejich hříchy jsou tak těžké, že skrze ně je těžké uvěřit v nebe a peklo. Kdo jiný by měl dodržovat Boží přikázání než oni. Přesto se chovají tak, jakoby po smrti nebylo nic. Jinak by se museli bát věčného lkaní v očistci. Církev katolická je prohnilá instituce. Dělá se mi nevolno, když katolický papež líbá a umývá nohy muslimovi. To je za hranicí mého chápaní a pochopení víry.

Proč vlastně prohráváme s muslimy? Protože jsme opustili principy morálky. Obdivujeme moc peněz a menšiny u nás rozkazují většině. Tohle je ta pravá cesta do pekla, ale ne po smrti, ale už za našeho života. Snad ještě dostaneme rozum a přestaneme se zabývat celebritkama všeho druhu, přestaneme poslouchat politiky kteří na nás kašlou a vrátíme se ke svým kořenům.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *