Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Bezva nápad jak připravit válku a tvářit se, já nic já muzikant

Milena Doušková, 06.02.2020, 1. Dění…, Komentáře - 0

Je jasné, že ten kdo tu válku chce, zároveň nemůže být ten, co jí vyvolá a bude všem na očích. Ten vždycky nastupuje až po válce, kterou vybojuje jiný a bude se tvářit jako hrdina, bez kterého by to nešlo. Jako příklad je druhá světová válka. Rusové krváceli při zachraňování Evropy a Američani se tvářili bez nich by vítězství nebylo. Jak jednoduché a jak účinné pro hlupáky, co neuvažují, nemyslí a jen slepě naslouchají lžím.

V poslední době se snad sypou z rukávu a západ se snaží přepisovat dějiny. Jen začal brzo. Ještě žijí pamětníci, žijí jejich potomci a ti nezapomínají na to, kdo spustil druhou světovou válku a kdo nás zachránil. Mohou si říkat co chtějí, tak jejích vymývání mozků platí akorát tak na mladé a pak na ty, co mají z těch lží prospěch a zbytek tvoří lidé, co se nechají snadno zmanipulovat.

Německo se poučilo a svoji armádu si začalo budovat tajně, pod pláštěm humanity, za pomocí neziskovek a všichni na tom vydělávají, jen bezmocné okolí si nechce přiznat, co se to vlastně děje a hraje si na mrtvého brouka. Stačilo nastoupit na kontinent který napřed vykradli, ožebračili jeho obyvatele a teď je zvou pod záminkou humanity a do našich domů a tak pomalu roste armáda, které se teď válí po celé Evropě, bere dávky a EU je platí víc než velkoryse.

Nalákali je na to, že v Evropě dostanou zadarmo domy, auta a ženy, kolik budou chtít. Mohou tu znásilňovat, vraždit, krást, ale EU má najednou novou armádu. Já totiž nevidím utíkání lidí, ale pašování armády na území Evropy. Pašování vojsk na nepřátelské území se zblbým obyvatelům Evropy naservíruje humanitární činnost. Je lehké zblbnout chlapy, co už vlastně chlapy nejsou. Je jednoduché předhodit ženám nové samce, když ti doma se raději stávají homosexuály. Máme X pohlaví, ale svěřit některému z nich život? To fakt nevím. No a armáda o 5 000 vojácích je nám platné jak mrtvému kabát.

Tak si pitomí Evropané nechávají vozit domů, živí je a dopadnou jak Trójané s jejich koněm. Tak konečně ti, co chtějí dobýt Evropu to mohou dokázat, protože my sami jsme jim to dovolili. Evropa je ve studené válce a za chvíli z ní bude pořádně horká válka.

Jsou tu lidé, co si tohle všechno uvědomují, ale z nich média nadělají rasisty, xenofoby, rusofily a zmetky nejhoršího kalibru. Snaží se jim zakázat myslet a vnutit jim svoji pravdu. Tak tohle se jim nepovede. Je nás hodně, co nepřestaneme myslet, hledat a psát. Je hodně lidí, co se nedají zlomit a co se štítí slova úplatek za držení huby a kroku. Vždy někdo vyčníval z řady a nás je stále víc a víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *