Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Ani ta s kosou nás nezastraší

Milena Doušková, 19.09.2012, 1. Dění…, Komentáře - 0

Nemyslím tím, že se upíjí přirozenou cestou až ke smrti. Myslím, tím, jak jste nechali rozrůst černý trh s chlastem a tak dlouho zvyšovali daň, až se těm vychytralcům v černých pálenicím rozsvítilo v lebeni.

Páni ministři, vy máte ale smůlu. Už i ten vámi milovaný alkohol vám podrazil nohy a denní ztráty na daně z něj vám plundrují vaši kasičku. To jsem fakt zvědavá, jak tohle vyřešíte. Ovšem, pokud se ukážete. Už se nám po vás moc stýská, tak se prosím vraťte a ukažte nám, že alkohol není nebezpečný a že můžeme pít až do němoty.

Víte, my Češi a Moraváci, vždycky když je zle, hledáme kde se vykecat a to bývá v hospodě. Při pivku a třeba i rumíčku se to beseduje a nadává, až se hory zelenají. To si naši pijani fakt nezasloužili. Vždyť jim od vás kape pěkných pár milionů denně do kasičky, na které sedíte jako starý Harpagon a vy je nedokážete ani ochránit před smrtí z flašky. Nemyslím tím, že se upíjí přirozenou cestou až ke smrti. Myslím, tím, jak jste nechali rozrůst černý trh s chlastem a tak dlouho zvyšovali daň, až se těm vychytralcům v černých pálenicím rozsvítilo v lebeni.

Už jim nestačí savo, už se tam leje i ten metyl, nebo jak se to vlastně jmenuje a vidíte. Umírají a chlastají dál. Jak je možné, že je prohibice a stejně se dá koupit rumíček i vodečka. Halo vy tam nahoře, umíte alespoň něco udělat pořádně? Poučte mne obyčejnou ženskou, co se vám vlastně podařilo za ty dva roky, co nás strašíte, že u nás bude jako v Řecku. Mýlili jste se, páni. Řekové žijí a u nás se umírá na metyl. Není vám trochu hanba? Mě by byla a je na čase, abyste lezli kanálama směrem od vládnutí. To si země oddechne, a snad se najde někdo, kdo ten Augiášův chlév spláchne vodou z Vltavy a Moravy.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *