Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Pane Petře Nečas!

Milena Doušková, 21.09.2012, 1. Dění…, Komentáře - 0

Při kotrmelcích které nám předvádíte a za podpory LIDEM, jste se stal velitelem něčeho, co národ rozhodně nechtěl a proto má nárok na výměnu hlav. Co myslíte? Nezajímá mne nějaké ustání hlasování o důvěře vlády, pokud je založeno na straně LIDEM, kterou nechce snad vůbec nikdo. Je naprosto nedůvěryhodná. Demokracie pláče, v cizině jsme za šašky, hlavně že vy dál říkáte - MOJE VLÁDA.

Předpokládám, že to víte, co se děje dole mezi občany i když to tak nevypadá.  Asi víte, že 80% občanů nesouhlasí s vaší vládou.  Pokud jste se to ještě nedověděl, tak jste špatný předseda vlády a máte velmi mizerné poradce.

map-1020078_960_720

Česká republika je už delší dobu, podle většiny občanů, neprávním státem. V této době se jednoznačně prokazuje propojování politiky s tzv. nezávislostí soudů, státních zastupitelství a policie ČR a už to trvá docela dlouho.

Je dokončen boj o vrchního státního zástupce a ministra spravedlnosti. Také dokončen souboj mezi ministrem vnitra a policejním ředitelem k nelibosti policistů a k překvapení všech občanů ČR. Jak se vám to líbí, myslím ten výsledek? Asi ano, protože podle vašich slov za tím plně stojíte, tak je to možná i vaše rozhodnutí? Jak se vám líbí vaše šarády se změnami ministrů, náměstků a podnáměstků? Ještě byste měl zasáhnout do změny uklízeček a vrátných.

Při kotrmelcích které nám předvádíte a za podpory LIDEM, jste se stal velitelem něčeho, co národ rozhodně nechtěl a proto má nárok na výměnu hlav. Co myslíte? Nezajímá mne nějaké ustání hlasování o důvěře vlády, pokud je založeno na straně LIDEM, kterou nechce snad vůbec nikdo. Je naprosto nedůvěryhodná. Demokracie pláče, v cizině jsme za šašky, hlavně že vy dál říkáte – MOJE VLÁDA.

V mezinárodním měřítku jsme jako stát hodnoceni čím dál hůře a to nejenom v korupci, ale také ve vzdělávání. Naši odborníci, vědci a vynálezci dosáhli v minulosti ve světě věhlasu. Naše některé průmyslové obory, strojírenství, sklářství, textilní průmysl byly známé po celém světě. Určitě jsme byli konkurenceschopní i v zemědělství, ve výrobě potravinářských specialit, ve vinařství a ve výrobě piva.  Dnes jsme ztratili potravinovou soběstačnost, zrušili jsme nebo přesněji, naše vlády nechaly rozkrást průmysl, cukrovarnictví, abychom dnes dováželi cukr. Náš mák byl na světě nejkvalitnější a dnes s ním obchodují zahraniční firmy, naše přírodní bohatství, jako je voda ovládají zahraniční firmy. Opravdu by toho bylo mnoho, co bych mohla jmenovat spousty toho, co nás občany a stát stále více zadlužuje.

Proto jen jediná rada. Podejte okamžitě demisi a nechte možnost lidem v předčasných volbách, aby se rozhodli sami. Nechte na policii, aby ministrům sečetly jejich trestné činy. Nechme prověřit všem členům vlády i minulým jejich majetky a zamysleme se nad tím, kde k nim přišli a dejte nám vědět. Rádi se poučíme o to, jak rychle zbohatnou a být tak za vodou. No jo, udělali jste z nás pořádné pitomce, ale jak se říká všeho do času. Věřte mi, nikomu se po vás a ostatních stýskat opravdu nebude.

Zdroj fotografie: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *